Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik Magyarországon olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik Magyarországon olyan társkereső oldal vagy társkereső iroda,ahol találni 200 kg körüli hölgyet akár laza,akár komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Sok társkeresőn kutakodtm már,de megközelítőleg sem találtam ekkora nőt.

Pedig az extrém nagyok a zsánereim.

Tud valaki segíteni?



2022. márc. 21. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Na most már eltakarodsz innét.
2022. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sosem válaszolsz a kérdésekre,csak ostobaságokat írsz.

Tudnál valami értelmeset is megfogalmazni?

2022. márc. 21. 22:02
 3/10 Lachesys ***** válasza:
86%
Ha ötvenszer kérdezed meg sincs ilyen.
2022. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
A Lidl-be menj. Tele van ilyen nőkkel.
2022. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ekkorákkal? Melyik Lidl?
2022. márc. 21. 22:31
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
A 200 kg körüli embereknek sokszor már konkrétan a mozgással is problémáik vannak, és esélyes, hogy csak tolószékkel tudják elhagyni a lakást. Plusz mindenféle durva egészségügyi problémákkal küzdenek, sokszor egyedül az alapvető higiéniájukat nem tudják karban tartani. Beteg vagy, ha ilyenekre izgulsz. Nézz meg egy 120-130 kilós nőt, már azok is alig tudnak mozogni, fulladnak stb.
2022. márc. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Inkább indulj máris az Egyesült Államok középső régióiba, ott elvileg mindennapos. Ha most indulsz, már egy hajnali géppel mehetsz és hamarabb beteljesülhet a vágyad.
2022. márc. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

6.


Az amcsi műsorok alapján a 230 kilós női karakter még lazán mászkált, férfiaknál 280 környéki volt a legnagyobb aki még képes volt menni. Persze ez függ a kortól meg a genetikától is.

2022. márc. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A 8-as válaszolónak igaza van. Nálunk azt hiszik,hogy egy 200 kg körüli nő meg sem tud mozdulni.Ez tévedés.Volt közel ekkora kedvesem,s bejárt dolgozni,főzött,takarított,sétáltunk stb.Nyílván futni nem tudott....

Aki már alig tud mozogni,az 250 kg felett van.

Az már unalmas,hogy a kövér nőket anyakocázzák,disznózzák stb.Nem túl intelligens gondolatok.



ny

2022. márc. 22. 12:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak 12 évet késtél. Én voltam 170kg, de annyi bajom volt vele,hogy inkább lefogytam. + Már házas is vagyok. Ebben az országban amúgy nem lesz nehéz + size párt találnod.
2022. máj. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!