Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen kellemetlen, furcsa,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kellemetlen, furcsa, meghökkentő, vicces, vagy jó tapasztalatokat szereztél ismerkedés közben? Akár online- még beszélgetve, vagy az élő találkozás során. Jöhet mindenféle sztori! Kibeszélő a tapasztalatokról

Figyelt kérdés

2022. márc. 22. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Na ide aztan tudnek jo sok sztorit, a tindernek koszonhetoen 😂

A kedvencem fogom leirni. Volt egy srac akivel bematcheltem, el is kezdtunk beszelgetni. Szimpatikus volt, hogy a kellemetlenseg helyett egybol tok kenyelmesen ment a beszelgetes. Kovetkezo nap talalkoztunk, en nem is szeretem sokaig a talalkozast huzni, ugyis a valo eletben dol el a dolog.

Ahogy odaertem koszontunk, majd azt beszeltuk, kiulunk a folyopartra sorozni. Ekkor mondta, hogy o koleszos, es most pont nincs penze. Nem csinaltam belole problemat, mondtam, hogy akkor most meghivom en egy sorre. Aztan leultunk elkezdtunk beszelgetni, de eleg erdekes volt. Majd minel tobbet beszelt annal furabb dolgokat mondott, egy ponton elkezdte ecsetelgetni, hogy szerinte Hitler egy felreertett hos, meg mindent jol csinalt stb...

Amikor befejezte a mondandojat, mondtam neki, hogy nekem mennem kell, es ekkor ram nezett, es azt kerdezte: Akkor mi most amugy jarunk??

Nem birtam, itt kitort belolem a nevetes. Mondtam neki, hogy nem, es ne haragudjon, de nem is szeretnek tobbet talalkozni.

Szomoruan kozolte, hogy pedig azt hitte megvan koztunk a szikra.

Elkoszontem, es meg a villamoshoz vezeto uton levalasztottam. 😂


23/L ez kb 3 eve volt.

2022. márc. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha elég manipulatív vagy, mire eljuttok a randiig, semmit nem kell tenned. Ez persze nem működik mindenkinél, de ha igen, akkor onnantól instant win.
2022. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Nekem csak vicces történeteim vannak. Pl. próbálkoztam pár lánynál, igyekeztem normálisan (mondjuk persze félénken mint a rosseb...), érződött, hogy zéró esélyem van, de végülis szóba álltak velem. Nyilvánvaló volt, hogy én nem egyéjszakás kalandokat keresgélek. Na, nem is kellett hozzá több, jött csajozós haverom, kérdezte vihetné-e csajokat, hát mondom ők nem olyanok, de mit is tehetnék. 1 óra múlva már vitte is haza őket. Ezt háromszor is eljátszotta az évek folyamán :). Amúgy ronda vagyok, úgyhogy nincs harag, nekem úgyse volt esélyem.
2022. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Kb 2 hónapja cseteltem egy lánnyal, mire egy nap azzal állt elő, mit szólnék, ha átküldene néhány fotót, amin egy meztelen férfi látható.


Gyanús lett a dolog, mert abszolút nem érdekel az ilyesmi. Hirtelen világos lett, hogy végig egy homo férfival beszélgethettem, aki nőnek adta ki magát és most akarja bemutatni a fotóit :/

2022. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!