Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok tudnátok olyan publikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tudnátok olyan publikus képet küldeni ami szerintetek egy társkeresőn ideális profilképnek egy férfi esetében?

Figyelt kérdés
2022. márc. 25. 17:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mármint nem küldeni, hanem ide linket rakni.
2022. márc. 25. 17:11
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
2022. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Nekem a természetben fotózott vagy állatos (pl. kutyás vagy akár macskás, nem hallal pózoló hobbihorgászos), spontán jellegű képek kifejezetten imponálnak. Az se baj, ha valami jó hangulatú, lekapott pillanatkép, amin azért jól látszol. Az ilyen erőltetetten mosolygós szelfik vagy az inges-feszítős tükrösfotók akkor is kevesebb szimpátiát keltenek bennem, ha az illető jóképű.

[link]

Ez pl. szerintem cuki, bár nyilván a pasi is elég jóképű. Nem kell tökéletes minőségű beállított műtermi fotó, csak legyen szimpatikus. Sokan ott rontják el, hogy borzalmasan előnytelen képeket raknak fel magukról.

2022. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%
Jo kep: Helyes pasi.
2022. márc. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A 2-es válaszoló képe tényleg tökéletes, bár a pasinak szerencséje van, hogy képes ilyen szép, természetes, valódi mosollyal mosolyogni egy kamerára. Ugyanez nagyon beállított testtartással, görcsös műmosollyal már nem jó ( [link]

Sokan nem tudnak ilyen természetesek lenni kamera előtt, de ilyenkor egy picit elviccelt, "grimaszolós" mosoly is jó tud lenni. Ilyen a 3-as képe, ez a kép vidám, játékos, kedves személyiség benyomását kelti. (Bár én a kutyusos-cicás témára nem bukom, attól tartanék, túlzottan "állatb**i az illető, hogy még a profilképéről sem tudta lehagyni. Vagy visszataszítóan cukiskodó műmájer, aki azt reméli, ettől esnek majd le a bugyik.)

Ha valaki nagyon zavarban van a kamerától, arról jó egy spontán kép, amin nem is néz oda, de azért nagyjából látszik az arca, és kifejező. Akár nevet, akár épp beszél, akár valami rá jellemző képet vág:

[link]

[link]


Hogy a 4-es válaszoló megnyugodjon, íme még egy jóképű férfi szar fotóval:

[link]


Ez a "keményen férfias", arcoskodós, zord fapofa ellenszenves dolog. Sajnos rengetegen csinálják, nem tudom miért képzelik, hogy ez vonzó. Kb. a "szexin" csücsörítő libás fotók férfi megfelelője.


A lényeg, hogy a fotókon igazán te legyél, átsüssön rajta a személyiséged (szimpatikusabb oldala).

2022. márc. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mutasson már valaki olyat hogy a fotó jó, de a férfi ronda.
2022. márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

Én igaz férfi vagyok de tudok a nők eszével gondolkozni. Az ilyen típusú fényképek is tetszenek a hölgyeknek!

2022. márc. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló. Én mutathatok olyan képet ahol a férfi a társkeresőző nők szerint ronda de a kép beállítása nekem kifejezetten tetszik.

[link]

Kép viszonylag jó mert félalakos kép és a nők követelik hogy egy férfinak ne csak az arcát lássák itt nagyjából a fotó tökéletesen van kivitelezve viszont a férfinek nincs előnyös külseje a sok társkeresőzős nő szerint. Képen látható férfi az ismerősöm 2 éve társkeresőzik és egyetlen személyes találkozót csak a 2. év nayarán sikerült megvalósítania. Ugye ha nem vagy gazdag és jól kinézetű csávó akkor lehet akármilyen jól megcsinált képed nagy hátrányod van ismerkedés terén. Viszont ha megnézzük az előző válaszolók alapján belinkelt fényképeket ott volt egy ahol a jól kinéző manus a tükörszelfis divat képet csinált. Hiába volt rossz a kép de a manus szép, az én alanyomnál ez fordítva van!

2022. márc. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8: Ezzel a képpel a srác 0 matchet érne el. Erről beszéltem: Jó kép az, ahol a srác helyes.
2022. márc. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9

Ne rinyálj már.

2022. márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!