Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha photofeeleren 32 szavazatbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha photofeeleren 32 szavazatból 18-34 közötti nőknél randi kategóriában 8.5-öt kaptam az már legit chad státusz?

Figyelt kérdés
2022. márc. 26. 16:14
 1/4 FoxtrotLidérc ***** válasza:
91%
Az csak azt jelenti, hogy a mainstream szépségideál fogalmát kimeríted - se többet, sem kevesebbet.
2022. márc. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2022. márc. 26. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én 3.5 vagyok az oldal szerint, tehát valószínűleg igen.
2022. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kíváncsian kipróbáltam, de egy hatalmas trágya az oldal. Semmit nem jelent, sőt!

Nem a mainstream, hanem amcsi szépségideál, mivel az oldal kb. háromnegyede amerikai.

Nem, mert a 29 alatti nőktől ha nem vagy MINIMUM (tehát őket is túl kell szárnyalni) Channing Tatum vagy Brad Pitt csak nagyon ritkán fogsz kapni jó osztályzatot. 30 vagy afölöttiek meg már nagyon jószívűen osztályoznak, de nyilván aki 30 fölötti nőként használja, azért tudjad hogy az a nő kinézetileg is olyan-amilyen…ráadásul a nők a valo életben is nagyon sok visszajelzést kapnak hogy ilyen szépek olyan szépek. Na most aki még erre az oldalra is szorul ott már nagy bajok vannak.

Hány éves vagy? Ez sem derült ki…azért nem mindegy, hogy 20 vagy 40.

Valószínűleg több 30 feletti nőnek dobta be a képed.

Egyébként elvileg ha mosolyogsz (tipik felületes amcsi szokás…), akkor eleve nagyobb osztályzatot kapsz a nőktől, amit nem tudok hova tenni, mert a legtöbb férfi amikor mosolyog úgy néz ki, mint egy idióta sebezhető valaki.

Meg azt is vedd figyelembe, hogy azért tudd, hogy a nők (főleg fiatalok) olyanok-amilyenek. Simán lehet, hogy rondábbakat felpontozzák, a jobbakat meg ha már nem lehetek az övé akkor másé sem alapon le.

Utolsó a pontozás. 4 skálán lehet pontozni, majd a rendszer csinál belőle 10-eset (???). Ez is arra jó, hogy előfizess, mert akkor eleve felboostolják 10-es skálán algoritmus alapján.

Az én Facebook képemre több száz lájk érkezett, a valódi életben egyáltalán nincs gond a lányokkal sem, jól kezdődött majd végeredményben sokkoló, 4-es osztályzatot kaptam. 34-ből 15-en mondták, hogy semennyire nem vagyok vonzó.

Most nem dicsekedni akarok, csakhogy megértsd: 25 éves vagyok, egy darab pattanásom nincs, egy darab ráncom nincs, frissen vágott haj belőve, 8-9 napos tökéletes borosta, átlagos alkat, de a vállam szélesebb. Önbizalommal egyáltalán nincs gond.

Megnéztem kicsodák azok, akik nagyon jó osztályzatot kaptak, kb. röhögnöm kell. Pl. kidobott egy Nicholas Victor vagy kicsodát YouTube-on, aki elvileg tanácsokat osztogat, ő előfizetős. Röhögőgörcsöt kaptam tényleg😂😂🤣, erre a palira kinézetre köröket verek, majd a képeire kap 9-nél jobb osztályzatot? WTF?🤣😂

Szerintem egy kis időre elég ebből.😃 A való életben nagyon más visszajelzéseket kapok hál’ Istennek!

2022. ápr. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!