Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40-es férfiak esetében előny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es férfiak esetében előny vagy hátrány ha már elvált és gyerekei is vannak?

Figyelt kérdés

2022. márc. 28. 23:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Attól függ kivel akarsz ismerkedni. Ha a korosztályodban,akkor szerintem inkább előny. Van tapasztalatod az életben, a nők terén. Ha a nőnek is van gyereke, akkor totál megérti majd a helyzetet, ha meg nincs akkor pótanyáskodhat a tieid felett amikor nálatok vannak.

Ha fiatalabbakkat, ott már lehet probléma, nem is feltétlen a válás, inkább a gyerekek

2022. márc. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
A gyerek mindig hátrány.
2022. márc. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos nagyon változó! Nemrég írtam ki én is egy hasonló kérdést, mert két 40-es nőnél is úgy jártam, hogy amint kiderült van gyerekem, másnap már nem kellett beszélgetnünk. Ha van a nőnek gyereke, akkor általában nincs gond, de tudok olyan esetről is mikor a nő azon lovagolt, hogy a pasi mennyi pénzt ad a saját gyerekére az exnek.
2022. márc. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Egy hasonló kaliberűnek előny. Ha te is egy szánalom vagy, aki húszas nők után kajtat, akkor egyértelműen hátrány.
2022. márc. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Nálam előny lenne, mert én nem akarok szülni

N30

2022. márc. 29. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is elvált vagyok, van gyerekem, nyilván egy ilyen nőnél ez előny. De ha nem így lenne, lehet kevesebbe értenem meg a helyzetet. De szerencsére nem vagyunk egyformák. Látod, az előttem lévő hozzaszolonak nincs gyereke és nála is előny. De attól, hogy van gyerek és volt házasság, ami nem jött össze, még nem kell az embernek elasnia magát. Ha még nem jön össze, egyedul is lehet az ember boldog.
2022. márc. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Gyerekes nőknek valószìnűleg nem gond, de amúgy pótanyáskodjon a halál más gyerekeivel.
2022. márc. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3-as és összejött már azóta az ismerkedés? Drukkoltam. Én is válaszoltam a kérdésedhez. Irtam hogy szerintem a közeg ahol keresitek nem megfelelő.
2022. márc. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8-as ez sem törvényszerű. Olvastam itt olyan választ gyerekes elvált anyukától akinek probléma volt.


Mint ahogy arra is van példa hogy aki egyedülálló gyermektelen több mindenkinek nem probléma. A gyk-ból indultok ki, ez a probléma. Egy nem megfelelő közegben kerestetek eddig pl munkahely, minden napi kornyezet, rendezveny es stb, ahelyett hogy a közeget frissítenétek és a gondolkodás módot.

2022. márc. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem látom, ez hogy lenne előny.
2022. márc. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!