Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kivételesen szerencsétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivételesen szerencsétlen vagyok a Tinderen? Egy éve aktívan vagyok fent az appon és ez idő alatt kb 15-20 emberrel randiztam. Ez alapvetően egy szexpartner kereső, ok de felteszem most a kérdést hogy valóban ennyi pszichopata ember van ( szándékosan

Figyelt kérdés
nem írok férfit, mert biztos a másik oldal is tudna mesélni. Olyanokra gondolok, akik hetekig Oscar esélyes színjátékot adnak elő, a valódi érdeklődés legmagasabb fokát mutatva minden szinten majd az első/ második szex után a skálán kb 1- re esik vissza a 10-ről ez a szint, addig hazugság áradat a jövőbeni rengeteg randiról, ismerkedést tervről, mindenről. Majd ghosting a reakció a legjóindulatúbb üzenetre. Nehéz feldolgoznom, hogy élhetnek 0 empátiával egyesek, arra szoktam gondolni hogy valójában ők nincsenek jól lelkileg, rettegés a kötődéstől, érzelmi világ nagy amplitúdón lengedezik. Hogy a fenébe lehet kiszűrni az ennyire tehetséges hazudozókat?

2022. márc. 29. 21:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
11%

Mi van? Csak a 10/9 és 10/10-es pasiknak írtál vissza/húztál jobbara és most rinyálsz, hogy csak szexre kellettél nekik?

Szánalmas. A női incel kategória vagy.

2022. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
83%
Miért fekszel le mindenkivel az első randin? Először próbálj velük személyesen megismerkedni.
2022. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
87%
#1: Nem az az incel, aki nem tud dugni? A kérdező tud :D Hú de ostoba vagy :D
2022. márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
62%

Mi a célod a tinderen? HA csak szex, akkor nem értem, hogy mi a gondod. Ha komolyabb, akkor meg nem kellene mindenkivel lefeküdni egyből. Attól, hogy valaki csak dugni akar, attól még nem lesz pszichopata.

Vagy az a gondod, hogy rosszak az ágyban? Előtte 10-esnek mondják magukat aztán meg semmi teljesítmény?


Nekem nem volt túl sok randim onnan. Én leírtam meg el is mondtam, hogy laza kapcsolatot keresek. De a nők meg csak komolyat és még bele sem mennek abba, hogy a lazából akár komoly legyen. Egy ilyen kapcsolatom 7.5 évig tartott. Elég komoly lett.

2022. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
17%

1 -esnél a pont. Ez az élmény két esetben szokott történni nőkkel:


- Ha csak top 10 -et húzza jobbra, akit az összes többi nő is.

- Ha kövér, vagy nagyon csúnya

2022. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
14%

Ott hibáztad el, hogy a tinderen keresel értékes kapcsolatot. A legszebb férfiak, akiket minden nő akar a nagy számok törvénye szerint már közel tökéletesre csiszolták a technikájukat. Te ennek vagy az áldozata, nem a hazugságnak. A hiba nem a rendszerben van. A rendszer működése tervezetten ilyen. Ha ezt nem tudod elfogadni, akkor nincs mit keresned a tinderen. Persze biztos van normális pasi is a tinderen... A nagy számokból ez is következik. De ha nincs szerencséd át kell vergődnöd odáig a faszerdőn... Ne kérdezd hol kellene rendes párt találni... Én is meg vagyok lőve vele...


F

2022. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
100%
"Kivételesen szerencsétlen"? Akkor mit mondjon az aki évek óta fenn van és egyetlen egy randija, sőt találkozója SE volt onnan? Ugyanis rengetegen vagyunk így. Jó lenne ha "csak" a havi 1-2 randi miatt keseregnénk. És a kérdésben ez csak a Tinderes, másról szó se volt...
2022. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
10%

A nőknél azaz incel akit mindenki CSAK dugásra akar használni és semmi komolyra.

A férfiaknál az aki nem tud dugni, jól mondod.

2022. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:
Nem, nem 10/10-esek, az egyetlen fix szempontom a képzettség, intelligencia ami átjön az irogatásnál. A kinézet, kor, anyagi helyzet teljesen az előbbi mögé vannak besorolva. 172 cm vagyok és 60 kiló, 8 km futok 2-3 naponta. Nagyon nehéz kérdés a mikor feküdjünk le téma, egyrészt elég erős a szexualitásom és nehezen tudom a fizikai vágyamat lekontrollálni pláne ha intim helyzet van. Ami nehéz, hogyha adott két ember, akik baromi jót beszélgettek már pár órát, van kémia, a szexet persze még majd lehet csiszolni… miért kell tovább újabb és újabb partnerekte repülni. 4-es ebben igazad van, ebben nagyon rossz vagyok, biztos megvan erre a magyarázat, de rettegek az elvesztéstől már az elején ha megkedvelek valakit, nem tudom mentálisan tovább vinni ezt a lazán ismerkedjünk és majd talán fél év múlva komoly lesz műfajt. A pszichopátiát arra értem, amikor a kommunikációban valaki pont hogy egy ONS ellenkezőjét festi fel, nagy szavak, tervek…. stb amibe a másik talán joggal beleélheti magát. Aki korrektül kiírja/ kimondja hogy csak laza kapcsolat a motiváció azt nem tartom pszichopatának.
2022. márc. 29. 22:45
 10/62 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy kérdező? Hol laksz?
2022. márc. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!