Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon miért utasít el nő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért utasít el nő egy rendes pasit,miközben a másik bunkó fószert meg állandóan ölelgeti?

Figyelt kérdés
Furdalt már sokszor a kíváncsiság, hogy vajon mi zajlik le a nők fejében / lelkében. Nem értem, hogy mi van a nők viselkedés mögött, mikor, mire, miért annyira logikátlanul és megmagyarázhatatlanul reagálnak.
2022. márc. 30. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

mert az a "rendes" pasi minden, csak nem az, aminek látszik...

Remélem érteni fogod az angolt:

https://www.youtube.com/watch?v=tvq9MjrpIjM

2022. márc. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Jaj ez a rendes vs. bunkó pasi téma már kezd kicsit uncsi lenni. Aki magát "rendespasiként" definiálja, az a legnagyobb tróger amúgy.
2022. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Persze, rendes pasi. Ja.
2022. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
En sose csinaltam ilyet, sot, a kb 2-3 evig rendes pasibol az lett,hogy megvert. Ennyit a rendes pasikrol. A legtobbrol kiderul,hogy kattos,sajnos nem eleg hamar.
2022. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Vágy villamosa, Stanley vs Mitch esete.
2022. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

2.


A kivételt erősítik a kocsmai figurák, akik egytől-egyik "macsónak" nevezik ki magukat.

2022. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
6. Én sosem vallottam macsónak magam, pedig én is szoktam lejárni olykor. A bunkó lehet akár vicces is , ha másokat figuráz és azon nevetnek, de lehet az intelligencia hiánya is . A nők szerintem nem a bunkósságot szeretik, ha nem azt az önbizalmat ami párosul egy ilyen iq huszár mellé . A jól szituált nők is leállnak egy bunkóval az én életbeli megfigyelésem szerint. Jó fiúnak még egy pap sem hívja magát, mind annyian bűnösök vagyunk , csak van aki nem ismeri be, jó ember nem létezik.
2022. márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Jajj hát... Ezek a szegény szerencsétlen niceguy-ok. Soha nem hibásak semmiért, csak a gonosz világ nem veszi észre a szeplőtlen lelküket.
2022. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi élettapasztaim alapján aki magát rendesnek tartja, az elől kell a legjobban menekülni, mert az a legnagyobb beteg féreg.
2022. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nálatok attól rendes valaki, hogy nem kell senkinek. Amúgy meg egy frusztrált kis görcs, akiben semmi rendesség nincs.
2022. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!