Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért jó az Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért jó az Nektek hogy magatoktol jelentkeztek egy hirdetésre majd pár üzenet váltás után eltűntök, vagy mikor odakerul a sor élőben nem mertek találkozni?

Figyelt kérdés

Van egy oldalon hirdetésem, írnak lányok de vagy eltűnnek vagy online dolgot ajánlanak (mikor engem nem érdekel csak a személyes találkozó) vagy megbeszéltük a találkozót és nem jön el?

Mi ebben a jó?

Elvileg azért írnak mert neki is megéri.


2022. márc. 31. 07:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan férfi vagyok, de azt hiszem, tudok hasznos dolgot írni a kérdésedre. Amit leírsz, azt ugyanis mások is megtapasztalják.


Azt kell először is tudnod, hogy az interetes társkeresőkön rengeteg a kamu. Emberek hamis adatokkal és/vagy hamis fényképpel szórakoznak, mások idejét és érzelmeit nem kímélve. Az ilyen nő vagy férfi nyilván bolond lenne elmenni egy személyes találkozóra, hiszen akkor rögtön lebukik. Csak az a célja, hogy egy hamis profil mögé bújva bolondítson másokat, semmi több. Unatkozik, és ezt a szórakozást találta ki magának.


Ezenfelül vannak szép számmal olyanok is, akik ugyan valós adatokkal és fényképpel szerepelnek, ám nem akarnak kapcsolatot. Csupán a vonzerejüket tesztelik, hogy például egy szakítás után a megtépázott önbecsülésüket helyreállítsák. Vagy pedig csak kíváncsiságból nézelődnek a társkeresőkön.


S végül még azt is tudnod kell, hogy még a komoly társkeresők is egyszerre több vasat tartanak a tűzben. Gondolj bele, ha egy viszonylag szép lány kiteszi magát egy társkeresőbe, és mondjuk elkezd veled levelezni, attól még napi több új megkeresést fog kapni másoktól is. Ha nem vagy feltűnően jóképű, akkor szinte törvényszerű, hogy mielőtt még veled találkozna, ráír egy férfi, aki külsőre neki jobban tetszik. Onnantól kezdve arra a férfira fog koncentrálni, te pedig ejtve leszel. S nincs se kedve, se ideje az összes férfinak, akivel addig levelezett, magyarázkodó levelet írni. Egyszerűen csak eltűnik és kész.


Én azt mondom neked, hogy mindezek miatt arra számíthatsz, hogy nagyjából tíz megkezdett levelezésből lesz egy randi. Nekem legalábbis ez volt a tapasztalatom, amikor társkeresőztem.

2022. márc. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ajánlat jött nekik szembe. A piac már csak ilyen.
2022. márc. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ugye az a baj hogy ha ő keres meg, és pénzt kér akkor
2022. márc. 31. 08:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Pénzt kér?????
2022. márc. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mégis milyen tartalmú ez a hirdetés? Használt bugyit vennél, vagy le akarod a lábát fényképezni pénzért?
2022. márc. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem érdekel se a fotózás, se fehérnemű.

Én partnert keresek

2022. márc. 31. 13:06
 7/12 anonim ***** válasza:

Nincs hozzád gusztusuk. Ennyi.

2 #,válaszoló voltam.

2022. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy vonzó számukra.
2022. ápr. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha nem lennék akkor keocsere után miért írkalnak?
2022. ápr. 1. 06:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Udvariasságból. Ne legyen feltűnő hogy rögtön a kép csere után offolnak.
2022. ápr. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!