Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nagyon erős határozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon erős határozott magabiztos vezető típusú nő mellé milyen férfi illik?

Figyelt kérdés
A szóban forgó hölgy komoly eredményeket ért el erőemelésben és MMAban is, illetve több férfi sportcsapat erőnléti edzője.
2022. ápr. 2. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Olyan, amilyet választ magának!
2022. ápr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Nehéz ügy,mert ha nála lágyabbat választ,akkor előbb-utóbb meg fogja unni.Ha meg erősebbet,vagy vele egy szinten lévőt,akkor dudás és dudásné egy csárdában a helyzet.
2022. ápr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Engem nagyon érdekelne ez a dolog.

Azt tapasztalom, hogy ilyen nő mellé pont, hogy nem egy határozott, hanem introvertált személy lenne jó, pont azért, mert a két fél kölcsönösen tanul egymástól. Az introvertált határozottságot, a domináns nő meg úm. kicsit fékezné általa a gyorsaságát, a határozottságát, így tanulna tőle érzékenységet.

2022. ápr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Kevered a szezont a fszommal... Az, hogy milyen valaki a sportban vagy a munkahelyén, nem prediktálja azt, hogy milyen lesz a kapcsolatban.
2022. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Aranyos, kedves, nyugodt, empatikus. Legalábbis nálam ez a típus volt a favorit.
2022. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ, ha hasonlót keres férfiban akkor egy magabiztos, vezető típusú sportos pasi kell neki.
2022. ápr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egy még határozottabb férfi, aki tudja irányítani, akire támaszkodhat, aki mellett törékeny nőnek érezheti magát.


Én is elég domináns személyiség vagyok, de sokszor annyira vágyok arra, hogy ne én irányítsak, hanem átadhassam magam egy erős határozott férfinak.

2022. ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én inkább a hozzám hasonlót preferálom és azért vagyok ilyen, mert ezt tartom a partneremben is vonzónak...


Van, aki a szolidabbakat szereti, én inkább egy erős társra vágyom, aki tud egyenrangú partner lenni és nem az a behódoló szerény fajta. Ízlések és pofonok.

2022. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

A papucsferj tipus illik hozza. A tipikus flegmatikus szemelyisegtipus. Meg a szolga. Akinek meg kell mondani,mit csinaljon.

Semmilyen hatarozott ambiciozus kigyurt ferfival ne kwtdjen az ilyen no,mert az olyan ferfiak nem szeretik.

Foleg ,ha a csaj szoke,175 cm, 13 kerben lakik es Sz kezdobetuvel irjak a keresztnevet…..

2022. ápr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Humoros ….
2022. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!