Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha félek beleszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha félek beleszeretni egy másik félbe?

Figyelt kérdés
Volt egy párkapcsolatom, aminek lassan 2 éve vége, és ezzel kapcsolatban nincs is bennem semmilyen érzés se, ha vissza kellene gondolni rá is hidegen hagyna az egész. Ezután teljesen úgy érzem magam készen állok egy új kapcsolatra, szeretnék is valakit magam mellé, új közegbe is kerültem azóta (egyetem) viszont ha bárki elkezd közeledni felém akkor én egyből visszautasítom inkább. Mit tudok tenni hogy ezt levetkőzzem?

2022. ápr. 2. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Ismerkedsz, beszélgetsz, próbálsz feloldódni, adsz esélyt magadnak és másoknak. És a végére kellene járnod annak, hogy miért félsz szerelmesnek lenni, mi gátol abban, hogy a jövőre koncentrálj, ne pedig a múltra.
2022. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Neked ezzel semmit sem kell tenni, mert valószínűleg csak olyanok próbálkoztak nálad, akik neked nem jönnek be valami miatt. (Ennyi.)

Nem félsz beleszeretni egy másik félbe, hanem csak szelektálsz.

Inkább az lenne a probléma, ha bárkibe "beleszeretnél", aki bepróbálkozik nálad... :,D

2022. ápr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a gondom, de még nem találtam az átírásra jó blueprintet. :D Azt nem bánom ha az emberek messziről szeretnek és érzem, hogy kedvelnek (ezt én is így teszem), de közel engedni egy olyan szinten már senkit nem merek.


Ha találtok megoldást szóljatok! :D

2022. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Valóban szeretnék utána járni, de nem tudom milyen módon tudnék.

A másodiknak lehet igaza lehet, hogy nem éreztem a legmegfelelőbbnek az embert (vagyis a tudatallatim)

2022. ápr. 2. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!