Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik testalkattal könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik testalkattal könnyebb a társkeresés? Férfiak nektek melyik tetszik jobban? (képek)

Figyelt kérdés

1:

[link]


2:

[link]


2022. ápr. 8. 06:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
8-as, 9-es 10-es vagyok.
2022. ápr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
9%

A kettes testépítő? Ne legyél már dőre!

Belevág a bugyija egy masszív hájredőbe!

2022. ápr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
7# Gyenge kezdés, de tegyük hozzá még korán reggel van (volt a kiírás időpontjában), sokan még az első kávéjukon sincsenek túl. Ebből a kérdésből se lesz 99+ válaszos polgárháború, de hosszú még a nap, várjuk ki a végét.
2022. ápr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a 2-es képen látható nő alakja tetszik jobban.
2022. ápr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

12-es amugy fényképészeti optikai illúzió, olyan szögből van fényképezve ami miatt nagynak és vastagnak látszik a lába, és egy számmal kisebb strandruhát vett fel, bár nem értem hogy minek, mert így egyrészt hülyén néz ki rajta, másrészt meg furcsa alakja van így. Nagyon előnytelen.


De a csajnak csak a lábán és szerintem a hátsóján van felesleg.


Írtam, hogy szerintem ha hobby szinten is de kezdő. Nézd meg az arcát, enyhén maszkulin. A szemöldöke miatt is, de sanszos, hogy szteroidot is használ.


A másik arcával összehasonlítva maszkulinabb.

2022. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy mindjárt benyögi a kérdező, hogy a két nő ugyanaz csak x évvel később.
2022. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
66%
Vagy valami hormonproblémája valamilyen hormon betegsége van a csajnak.
2022. ápr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
78%
#8-as hölgy válaszoló, nekem is eszembe jutott, hogy edzhet a 2-es képen lévő nő. Átalakulóban lehet valószínűleg súlytöbblete lehetett és abból fogy, közben tónusai alakulnak.
2022. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
95%
A mai társadalomban inkább az 1-est preferálják. A 2-es se rossz, bár kicsit furcsa az alakja. Én személy szerint inkább egy kicsit teltebb lányt választanék.
2022. ápr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a kettő közt volna a jó. Szigorúan csak az én véleményem szerint az első túl vékony, a második képen szereplő hölgy számomra közel áll az ideálishoz éppen csak a csípőtajékon van egy kis plussz.
2022. ápr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!