Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet legyőzni az egoizmust sikeres társkeresés céljából?

Figyelt kérdés
Van bennem egy erős kettősség érzés a párkapcsolattal szemben. Egyfelől ösztönösen vágynék arra, hogy valakihez kötődjek, tudjam, hogy megoszthatom vele az életem örömeit és bánatait, de másrészt valahogy úgy érzem, hogy komfortos az egyedülálló élet is és milyen jó, hogy nem kell korlátoznom magam, ha kedvem van valamihez, pl túrázni, olvasni, táncolni. Kicsit talán rugalmatlan is vagyok ilyen téren, mert jól elvagyok a saját magam kis világában és szeretem, ha más nem háborgatja feleslegesen. Viszont azt is érzem, hogy tulajdonképpen nem az a cél, hogy bebetonozzam magam egy ilyen magányos életformába, ahol túl önző módon élek.

2022. ápr. 8. 19:05
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ezt nem egoizmusnak nevezik.
2022. ápr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Mi számít felesleges háborgatásnak?


Nem tudom mióta vagy egyedül, de úgy érzem egy csónakban evezünk. A saját magadra szánt idő nem veszhet el, amikor egy új kapcsolat veszi kezdetét. A kapcsolat nem arról szól, hogy mától nincs te és én, hanem csak mi vagyunk. Akkor lesz egészséges a dolog, ha ugyanazt a szabadságot érzed, amit előtte. Ha viszont még nem állsz rá készen, akkor addig élvezd az egyedüllét adta ajándékot.


31/F

2022. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem minél idősebb valaki, annál nehezebben alkalmazkodik másokhoz.

Én ugyan párkapcsolatban élek, és már megszoktam a férjem hülyeségeit, de ha szétmennénk, szerintem egyedül maradnék, tuti nem bírnék újra megszokni valakit. Minél előbb elkezded, annál jobb, később csak rosszabb lesz.

Ha meg lesz gyereketek is, akkor felejtsd el, hogy lesz énidőd, akár egy percre is!

2022. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!