Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 40 fele közelítő férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 fele közelítő férfi mekkora esélyekkel indul, ha elvált gyereke van, nem ő neveli?

Figyelt kérdés
Egy telken él az anyjával, kéthente van nála a gyerek. Az anyja a telken, másik házban lakik. Keres egy nőt, aki megbecsüli, és elfogadja.

2022. ápr. 9. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
96%

Hát nem túl jó... Anyjával közös telek, ráadásul gyerek. Gyerektelen nőknél csaknem esélytelen.

N

2022. ápr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
95%
Nálam instant kuka
2022. ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
94%
Ez az anyjával egy telken teljes hátrány. Főleg, ha a mama szeret a fiacskáján lógni, annak meg teljesen természetes anyuci ezen tevékenysége.
2022. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
Segítek neki pár dologban, nyilván, ha ott vagyok vele. Vissza kényszerültem mellé, anyagiak tekintetében is jobban kijövök, mintha albira szórnám el a pénzt. Előtte albiban éltem. Ez az instant kuka hozzászólás nem valami kedves. Amúgy harmincas, gyermektelen, vagy gyerekes nőket keresek.
2022. ápr. 9. 10:54
 5/64 anonim ***** válasza:
95%
Ha 25 éves gyerektelen nőt akarsz akkor kevés. Ha veled egyidős elvált nőt gyerekkel és normális a viszony a mamával akkor lehet
2022. ápr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
Velem egyidős az negyven felé közelítő.
2022. ápr. 9. 10:55
 7/64 anonim ***** válasza:
77%
Csak az anya zavarna, tobbi ok.
2022. ápr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:
Mennyi idős vagy? Van gyereked?
2022. ápr. 9. 10:58
 9/64 anonim ***** válasza:
90%
A gyerek nem lehet akadály. Nekem is van gyerekem előző kapcsolatból, az anyja neveli, ezt minden későbbi kapcsolatom elfogadta, fizettem a tartásdíjat, éltem a láthatási jogommal. Ezért sosem utasítottak el. Az, hogy édesanyáddal laksz, inkább meredek, de han valami perspektíva, lehetőség egy önálló életre, akkor ezt is meglehet beszélni. Csak mindig őszintén. Ha kiválasztott nő nem szeretne egy telken élni az anyóssal, azt is meglehet érteni.
2022. ápr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
94%
Veled egyidős nőt találni minden esélyed megvan.
2022. ápr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!