Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet hetero nőként biszexuális férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nagyon vonz, mikor egy pasi egy másik pasival van, imádom nézni. Olyan párt szeretnék, aki benne lenne, hogy nézhessem egy másik pasival, ez a szememben nem jelentene megcsalást. Eddig csak hetero pasikkal voltam, akik nem voltak erre nyitottak. A nagyon férfiak, izmos pasik az eseteim, attól tartok közülük sokan maguknak sem merik bevallani, hogy nem heterók.

2022. ápr. 11. 09:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásért, férfiak helyett férfias.
2022. ápr. 11. 09:02
 2/7 Hellmano ***** válasza:
45%

Hol lehet hetero férfiként biszexuális nőkkel ismerkedni?


Nagyon vonz, mikor egy nőci egy másik nőcivel van, imádom nézni. Olyan párt szeretnék, aki benne lenne, hogy nézhessem egy másik pnőcivel, ez a szememben nem jelentene megcsalást. Eddig csak hetero nőcikkel voltam, akik nem voltak erre nyitottak. A nagyon nők, izmos nőcik az eseteim, attól tartok közülük sokan maguknak sem merik bevallani, hogy nem heterók.


Bocsi az elírásért, nők helyett nőies.


Megfordítva az írásod te mit válaszolnál rá, ha ezt látnád? (pasi-nőci)

2022. ápr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kérdésre nem kérdéssel kell válaszolni. Egyébként nem mennék bele, mert nem vonzanak a nők, nem tudnék elképzelni semmit egy nővel.
2022. ápr. 11. 09:12
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Egészségedre! ritka férfias, amikor egyik pasi meghág egy másikat, igazad van. :D
2022. ápr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kisebbségben vagyok ezzel, de engem igenis vonz, tartsd tiszteletben.
2022. ápr. 11. 10:09
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

5. Csak szerencsével, sok férfival kell ismerkedni.

És viszonylag hamar meg kell mondani hogy mi a vágyad. Ha nemet mondanak akkor pedig szakítani kell.

Esetleg próbálkozhatsz lmbtq vagy bdsm társkeresőkön.

De sokra ne számíts ezektől se.


És igen a legtöbben nem merik felvállalni. Manapság nem is olyan a közhangulat hogy lehetne.


26f bi

2022. ápr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Házasságban élő férfi vagyok, akit az utóbbi időben a saját neme is vonz. Ha nézni akarsz, én nem utasítom vissza...
2022. ápr. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!