Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezekkel a tünetekkel érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekkel a tünetekkel érdemes szakemberhez fordulni?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal,hogy Én és a nők mindig is egy külön világot alkottunk. Tinédzserkorom elejétől kezdve éreztem és tudtam, hogy nekem nem lehet sohasem semmilyen kapcsolatom sem a női nem tagjaival. Semmilyen mértékű kapcsolatot sem tudtam velük szinte egyetlen egy alkalommal sem kiépíteni. Mindig is szégyellős voltam és kellemetlenül éreztem magamat a nők társaságában. Ami az évek elteltével egyre erősebb lett ami odáig fajult, hogy mára már teljesen elkerülöm a társaságukat. Ha rám néznek rögtön a telefonomat kezdem el nézegetni vagy a földet, egyetemen szándékosan olyan helyre ülök ahol nincsenek a közelemben nők mert akkor csak azon jár az eszem, hogy ha mögöttem ülnek, hogy biztosan undorodnak tőlem, kinevetnek a hátam mögött. A tükörben szó szerint egy torz és visszataszító alakot látok, ha magamra nézek. Szerintem a szexualitásom is rendesen eltorzult az utóbbi években. Tizenkettő éves korom óta szinte kivétel nélkül minden nap mondogatom magamnak, hogy én nem vagyok a nőkhöz méltó, kevés vagyok hozzájuk és megvagyok győződve arról, hogy undorítónak tartanának, ha meglátnának. Olyannyira eltorzulhatott, hogy ha sétálok az utcán akkor elég gyakran olyan is előfordul, hogy, ha nagy ritkán rájuk nézek akkor rögtön az a kép "lebeg" a szemeim előtt, hogy hányan dughatták már meg és milyen formában, ráélvezhettek a testére. Megcsókolni sem tudnék egyetlen egy nőt sem hiszen ki tudja, kivel létesítettek orális szexet. Hogyan becsteleníthették meg őket és milyen módon. Ilyenkor egyfajta kisebb undor és kiábrándultság fog el és ezektől az érzésektől sokszor a szívem is fáj és a levegővétel is nehezemre esik mert nyilallik a mellkasomba.



24/F



2022. ápr. 14. 21:47
A kérdező szavazást indított:
Valóban nem természetes és minél előbb szakember (akár pszichiáter) segítségre van szükséged.
Nincsen szükséged szakember segítségére.
24 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Egészen odáig nem tartottam vészesnek a helyzetet, ameddig azt nem olvastam, hogy undorodsz a nőktől, mert szexuális életet élnek tőled függetlenül.


Mindenképpen menj pszichológushoz!

2022. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

Muszáj fejlődnöd még mielőtt valami pszichopata lennél!

A nők nem szentek az tény.

De bármennyire sikertelen vagy , azért ijesztő amiket írtál!

25f

2022. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
15%
Elmehetsz, de nem mész vele semmire. Ha jól néznél ki nők mennének oda hozzád (haverjaimmal is ezt csinálják, velem meg nem, én ronda vagyok ők meg nem). Pszichológus nem tudja megváltoztatni a külsődet. Ez az elkerülés, amit csináltál ez elég jó, ezt kéne még kicsit fejleszteni azzal, hogy tényleg elengeded őket. Nem kell undor meg akármi, mert az még mindig azt jelzi, hogy zavar téged ez. Egyszerűen csak töröld ki őket a fejedből. Én is eljutottam erre a szintre és nagyon jó érzés. Iszonyatosan megkönnyebbülsz tőle.
2022. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hogyan tudom végleg elengedni és kitörölni a fejemből őket?
2022. ápr. 14. 22:16
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szeretnél barátnőt akkor pedig addig add lejjebb az igényeidet amíg nem sikerül összeszedned egy csajt!

De egy pszichológus azért szükséges.(férfi pszichológus)

2022. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nekem nem lehet kapcsolatom. Jobb, ha távol maradok tőlük.
2022. ápr. 14. 22:23
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne a nők miatt menj pszichológushoz, inkább azért mert valószínűleg depressziós vagy.

Vannak testvéreid?(fiú,lány)

2022. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igen vannak testvéreim.
2022. ápr. 14. 22:30
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha van lánytestvéred, akkor azért annyira csak nem gyűlölöd a nőket!?
2022. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nincsen a nőkkel ilyen téren semmi bajom, nem gyűlölöm őket.
2022. ápr. 14. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!