Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan férfiak, akik érzelmekre vágynak és "bele akarnak szeretni" egy nőbe?

Figyelt kérdés

Vannak még olyan férfiak, akik elmúltak 30 évesek és túl tudnak látni a külsőségeken?

Akik a párjukat keresik, és érdekli őket a nő személyisége is, nem csak a teste?

Akik nem félnének kimutatni az érzéseiket?


2022. ápr. 14. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az offért. Erre én is kíváncsi vagyok. 40N
2022. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Én nekem eddig minden szerelmem rosszul végződött és minden alkalommal egy kicsit jobban meghaltam. Nem hiszem, hogy képes vagyok többre.
2022. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Van, de azokkal meg a nők nem állnának le :). Aki ilyen annak oka van, pl. hogy ronda...
2022. ápr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem múltam még el 30, de jópár egyéjszakás és szexkapcsolat után úgy érzem, hogy hosszú távon akkor tudnám jól érezni magam egy nővel, ha érzelmileg kötődünk egymáshoz. Ezek a tapasztalatok rávilágítottak arra, hogy nekem az érzelemmentes együttlét nem működik, mert ha jó a szex, előbb-utóbb kialakul bennem egy kötődés a másik iránt, elkezdek törődni velük, viszont mivel ugye nem egy normál párkapcsolati mederben indult el a kapcsolatunk, így vége lesz a történetnek.


Kérdésre válasz: Vannak :)

2022. ápr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Bocsi de ez nagyon úgy hangzik mint egy csúnya nő, aki azt hiszi hogy a személyiségével majd megfog valakit. Ha nem ez a helyzet bocsi a feltételezésért :)


Fontos a külső és a belső is, mindenkinek más mértékben, de valamennyire biztosan.

2022. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Három hónapja követtem el az utolsó ilyen jellegű hatalmas hibámat. 8 hónap múlva harminc leszek. Ameddigre azt betöltöm már teljesen kiüresedett leszek, és megtellek gyűlölettel. Nem fogok többet szerezni, és tudatosan nem fogok többet engedni a szerelembe esés kísértésének. Utálni fogom a nőket, és teljes közönnyel, és semmibe vevéssel fogok bánni velük. Sértettség, és érdem szerint.


29/F

2022. ápr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, és szívesen ismerkednék egy hasonló mentalitású nővel. (F40)
2022. ápr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Vannak! Csak amikor ezt elmondom, akkor soha nem hiszi el az adott nő.


34/f

2022. ápr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért csak óvatosan az érzelmekkel, mert ha kiderül, hogy nem kölcsönös, akkor nagyot lehet zuhanni...

A szexuális vonzalomhoz a külsőségek is hozzátartoznak. Sokkal könnyebb azt megállapítani, hogy valaki külsőre tetszik-e, mint megismerni a személyiségét. Így első körben a külsőségek alapján szelektálunk.

Engem a nők személyisége is nagyon érdekel. De az utóbbi 4 évben nem találtam olyat, aki lenyűgözött volna. Ha te úgy érzed, hogy meg tudod ugrani a lécet, akkor tegyünk egy próbát. :-)


38/F

2022. ápr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Csak a szémélyiség számít.


A szeretet a végső válasz.

2022. ápr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!