Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem Tinderen egy pasit, akivel már telefonszámot is cseréltem, és már messengeren beszélünk. Kíváncsi voltam, hogy keresne-e ha egy ideig nem írnék neki, ezért 1 napig nem néztem meg, ezzel elrontottam mindent?

Figyelt kérdés

Azóta nem keresett, és amikor írtam neki akkor már nem igazán írt vissza, csak 1 szavakat.


20/L


2022. ápr. 19. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ezzel elrontottál mindent?


(Francnak kell taktikázni, de komolyan.)

2022. ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én azt mondanám hogy igen.


Engem annyira idegesítenek ezek a taktikázások hogy azonnal megszűnne a vonzalom és mennék tovább.


Érted, senki nem hiszi el hogy egy 20 éves lány aki egész nap a telóját nyomkodja nem képes több mint 1 napig válaszolni.

2022. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 VincentLaw ***** válasza:
100%
Az előttem szólókkal értek egyet. Számomra ez már ilyen játszmázás, amitől a falra mászok, már csak azért is, mert én egyenes szoktam lenni, tudom mit szeretnék a másiktól, és mit tudok adni én is. Amire viszont abszolút nincs szükségem, az a játszmázás. Aki már most ilyeneket csinál, hogy még együtt sincs a másikkal, az kapcsolatban miket csinálhat?
2022. ápr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de amikor még tindereztem és már egy ideje beszélgettem egy sráccal, majd egyszercsak nem írt huzamosabb ideig, majd újra írt, mintha mi sem történt volna, na én akkor ábrándultam ki belőle. Erről az jut eszembe, hogy mással beszélgetett helyettem.

Szerintem teljesen feleslegesen taktikázol, mert nem azt a hatást éred el vele, amit szeretnél.

24/N

2022. ápr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!