Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan fiatalembernek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan fiatalembernek hogy van mindig más nője aki verte az anyját,drogozott,felholtra vert egy srácot stb?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 22. 20:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%

#9


A feltételezésed meglehetősen hamis. A rosszfiúk ugyanis egyáltalán nem hajléktalanokkal, hanem hétköznapi nőkkel vannak együtt. Sőt, kifejezetten jó csajokkal. Ezt talán siófoki éjszakában is megcsodálhatod a bulizónában: nagyszájú srácok, szexi, szép arcú, miniszoknyás csajok társaságában.


Az "akármilyen nők" halmaza nem a hajléktalan, igénytelen nőkre vonatkozik.

2022. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
32%
Nálam meg nem partipinákra. De ugye kinek mi a színvonal.
2022. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%
Nem mondtam, hogy csak arra. Itt az oldalon is vannak hétköznapi nők, akik arról írnak, hogy a pasi, akivel együtt vannak... Fogalmazzunk úgy, hogy nem túl kedves. Sok nő nyitott erről topikot.
2022. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%
Egyszerűen sok a stockholm szondrómás liba. Ha te ezt irigyled tőlük, akkor hajrá, ideje változni. De szerintem jobban jársz ilyen kapcsolat helyett, ha inkább egyedül vagy.
2022. ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
29%
az a gáz amikor meg a normális embert nézik agresszívnek..aki meg tényleg az ..ááá vicc!
2022. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%
Úgy, hogy a belső értékek kiabálása a nők részéről inkább csak önámítás és hazugság. A valóságban leginkább a felszínes és ösztönre ható dolgok alapján keres társat a legtöbb nő.
2022. ápr. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
94%

Ő tud pár dolgot, amit te nem.

1. Odamegy a nőkhöz és megszólítja. Pont le se s2arja, ha elküldi, megy a következőhöz.

2. Élőben ismerkedik. Valószínűleg használni se tudna online társkeresőt.

3. Gátlástalan. Bárhol, bármikor oda mer menni bárkihez. Cigit lejmolni. Mit nézel? és már mozdul is. Rosszabb esetben kirabol vagy meglop bárkit. Szerinted mennyire fél fényes nappal köszönni egy nőnek a boltban vagy a buszon? Biztos lehetsz benne, hogy nem gyűjtögeti előtte hetekig a bátorságot.

4. Hazudik. Tudja, hogy mit akar hallani a nő. Te se gondolod, hogy azzal indít, hogy szia, Gazsi vagyok, verem az anyám, rendszeresen iszok, és ötször csaltam meg az exem, akiből kirugdostam a gyereket.

5. Ösztönösen ki tudják választani az áldozat típusú nőket, akik erre vevők. Mármint arra a love bombingra, amivel nyitnak, a hazugságokra, a kishercegnőzésre, meg a nyomulásra.

2022. ápr. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Érzelmi-fizikai zsarolással, dominanciával sakkban tartja az épp aktuális szerencsétlen választottját, aki ebből a körből nem akar/nem tud kimenni, nem mer szólni, hogy gond van.
2022. ápr. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mert sok lány elég hülye ahhoz, hogy meg akarja menteni, de nem elég hülye ahhoz, hogy azt higyje, végül sikerül. Ezért van mindig más nője, nem pedig egy állandó.
2022. ápr. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!