Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nőknek már tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nőknek már tényleg bármilyen férfi jó, hol marad az igényesség a nőknél?

Figyelt kérdés
Nem először látom, hogy egy csinos vonzó nő egy igénytelen gusztustalan kövér férfival jön össze, ne mondjátok hogy a pénz fontos mert a kollégám és most egy ilyen nőt szedett össze és baromira csóró. Én nem értem hol van a női igényesség ,komolyan mondom..
2022. ápr. 23. 10:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem csak a külsö szàmít.
2022. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Igen, a mai nőknek annyira jó bármelyik férfi, hogy alig húznak be valakit társkeresőn és itt is egy csomó férfi rinyál, hogy nem kell senkinek... :DDD

Fordítva ülsz a lovon. Az, hogy neked irreálisan elszálltak az elvárásaid vagy épp nem jön be neked valaki, nem azt jelenti, hogy igénytelenek lennének a nők vagy a férfiak.

2022. ápr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem minden nő ilyen, de én pl. olyat ismerek, aki diplomás, jó megjelenésű nő létére kb. mindegy kivel, csak farka legyen...
2022. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Noren1989 ***** válasza:
67%
XDDD, ezt tényleg ide?
2022. ápr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
64%
Nincsen igazad kérdező, mert nem jó nekik minden férfi. Én munkanélküli, alkesz, munkakerülő, mentálisan beteg, nem túl jóképű férfi vagyok, 1-2 hetente fürdök, és videojátékozok és nem kellek senkinek a nők közül. De ez nem is baj, mert én amúgy se akarok senkihez alkalmazkodni ebben az életben, én csak nagyon jól akarom magam érezni, szexelni én is szívesen szexelnék, de kapcsolatra nem kéne nekem egy nő sem. Van én nekem kapcsolatom a macskáimmal, a kutyámmal, az anyámmal, a nővéremmel.
2022. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%

Ezt en sem ertem, barhova nezek, csak ronda, pattanasos, mamahoteles sracokat latok bomba nokkel. Akik meg egy kavera sem tudjak meghivni a csajokat, azok meg megis loholnak utanuk. A munkahelyen a raktaros csoro suhancok dugjak vegig az osszes jo csajt az irodabol. A hr-es csajok folyton a raktarban lognak, allitolag mindig “dolguk van” ott…

En meg itt vagyok sajat lakassal, jo autoval, eleg jo fizetessel, szerintem jokepu vagyok, egy buliban ossze tudok szedni csajokat, de ha azon kivul szeretnek ismerkedni, akkor valahogy mindenki hirtelen foglalt, nem er ra, es egyeb kifogasok. Aztan latom, hogy valami egyszeru melos sraccal van egyutt.

2022. ápr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

kérdező!

Irigy vagy rá?

Milyen jogon ítélsz meg másokat és a választásukat?

Nekem is tetszett már duci,kövérnek mondott csaj.

2022. ápr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Van napi 50 kérdés arról, hogy a nőknek senki sem elég jó....


Aztán jön 10 ellentétes kérdés, hogy a nőnek bárki jó....

2022. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%
#6: Valószínűleg azért nem akar bulin kívül senki, mert árad belőled a frusztráció. Ha még monitoron keresztül is átjön, elég durva lehet élőben...
2022. ápr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
Ez jó hír, nem? Bárki ronda, igénytelen pasi talál akkor nőt.
2022. ápr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!