Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találhatnék olyan lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék olyan lányt, aki szeret közéleti,társadalmi,politikai kérdésekről beszélgetni,elmélyedni,vitázni akár?

Figyelt kérdés

Engem ezek a témák nagyon érdekelnek és szeretek elmélyülni benne. Nem vagyok egyik politikai oldalnak se a fanja, szeretem több nézőpontból megvizsgálni a szituációkat.

Viszont a lányok többségét,akikkel ismerkedem ezek a témák untatják.

Ha meg kifejezetten olyan helyeken keresgélek, ami ilyen politikai kötődésű, akkor ott általában olyanokat találok, akik vagy egyik vagy másik szélsőséghez tartoznak és elég egyoldalúan gondolkodnak, bár egy darabig elvitázunk, egy idő után a 'másik oldallal' leszek azonosítva és megszakad a folyamat.


2022. ápr. 24. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ELTE-n meg hasonló helyeken. Iratkozz be releváns szakra (politológus, szociológus...). Anyagilag mondjuk sokra nem fogsz vele menni.
2022. ápr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nem érdekes, hogy anyagilag mire megyek vele, van már két diplomám,jól fizető állásom,saját lakásom stb., a politika már csak hobbi, úgyhogy ez akár nem is rossz ötlet, hogy egy ilyesmi szakra elmenjek. Gondolkoztam már amúgy rajta, csak hát ismerőseim akik oda járnak azt mondják, hogy az ELTE egy elég gyatra hely és az is leginkább a szélsőséges pártok keltető helye.
2022. ápr. 24. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Bárhol. Nekem csak olyan barátaim vannak, férfiak és nők, akikkel lehet ezekről beszélgetni. Elképzelni sem tudom, hogy a párommal ilyen alapvető dolgokról ne tudjunk beszélni.
2022. ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ELTe-n és a Corvinuson van vitaklubb (én is járok) az oda járóknak, szerintem is ezzel kapcsolatos szakokon lehet jól ilyen témában kersegélni embereket.
2022. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!