Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan férfiakkal komolyan ismerkedni, akik egyetértenek a hagyományos (pl. a Férfiak Klubja által képviselt) értékekkel?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 26. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

akár itt is ;)


45/F

2022. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A zay utcában biztosan, ott van az irodájuk.
2022. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Férfiak klubja... Hogy mik vannak...
2022. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kérlek, hogy ne írjatok privát üzeneteket! Elnézést kérek előre is, de nem fogok válaszolni. Ha olyan férfinek gondolod magadat, mint akikre kitér a kérdés, egyszerűen csak jelezd kommentben (ha gondolod), illetve leírhatnád, hogy Te merre szoktál megfordulni, hogyan ismerkedsz, ilyesmi. Köszönöm!
2022. ápr. 26. 15:44
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Egy jéghideg mit kérsz?
2022. ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekel😊

De lányként azt veszem észre, hogy amilyen én vagyok, az ennek megfelelő férfiakat vonzom. Ha végignézek az elmúlt randijaimon, leginkább családcentrikus, hozzám hasonló értékrendű, "férfias" férfiakkal ismerkedtem, teljesen véletlenül.

Ha te magad mersz NŐ lenni, és a neked tetsző jellemvonásokra pozitívan, bátran reagálni, mosolyogni, akkor úgyis az olyanokkal fogtok összetalálkozni, akik olyat keresnek, mint te, illetve akikkel összeillenétek.

Amiért akinek az agya helyén is izom van, és ez az egyetlen felmutatni valója, az valszeg az olyan lányokat szúrja ki magának, akik hasonlóak, csak nőben.


Na ezt jól megmondtam, de a lényege talán érthető volt😊 legyél önazonos és magabiztos, és akkor 90%-ban a hozzád illő férfiaknak fogsz feltűnni.

2022. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!