Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tetkòs pasik jobban bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tetkòs pasik jobban bejönnek a nőknek mint akinek nincsen tetoválása?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 26. 16:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ne általánosíts.
2022. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem.

Mondjuk nekem pont igen, de csak azért, mert én is "tetkós" vagyok. Viszont csak az igényes, szép munkák tetszenek. A csúnya tetoválás direkt hátrány.

2022. ápr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon divatos, ezért tűnhet így. Több már lassan a tetkós ember, mint aki nem. Eredeti jelentését, célját régen elveszítette.


Kicsit olyan proli dolog lett ez is, mint a gipszoroszlán, sötétített üvegű ajtó, egyes autómárkák, fux/giccs ékszerek. Szinte minden proli akar egyet és menőnek érzi magát tőle.


Különösen árulkodóak az alábbi tetkótípusok (bármelyik nemnél):


Véletlenszerű szavak kínai betűvel

Aerosmith tetkó

Az a tipikus ribis, ami derék felett szokott lenni

"ÜSSD!" felirat az ujjakon

Mindenféle exek meg babák nevei

Bányásztetkók, szívecskés "Anyu" felirat, vasmacska

Michael Schumacher győzelmei

Fradi, Újpest logó

Idézet valami olyan versből ami picit sem illik a viselőjére, pl. rohadt nagy gennyládán valami szentimentális mimózaság stb.

Coca-Cola logó



Ami szintén gáz, de eredeti funckiónak megfelel:


Dátum (tól-ig) a börtönben töltött időre utalva

Nagy "Ha ezt eltudod olvasni, szeretkezni fogsz velem" a szintén dutyiban ült ember hátán


Aminek értelme is van:


Vércsoport a felkaron

Sebhely elrejtése

Azonosítószám

2022. ápr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. 1-2 tetkó nem mérvadó, de pl aki végig van varrva tetőtől talpig, számomra az már nem tud vonzó lenni.
2022. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Jézusom, van, aki Coca Cola logót tetováltat magára?? :D
2022. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

5.


Az amcsiknál bőven van ilyen. Magyarországon még talán nem, de ismerve a prolikat, hamar átveszik ezt a szokást is - kritika vagy gondolkodás nélkül. Az a réteg amelyik képes gipszoroszlánt kitenni a kapuba, giccses törpékből sereget állítani a kertbe, és szinte minden idióta divatot átvesz, csak mert az amcsiknál éppen ez fut, az átveszi ezt is.

2022. ápr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
III.Edricus Anxious, megkérdezhetem, hogy hol élsz? Én is tisztaban vagyok azzal, hogy léteznek "prolitetkók" meg falun bőven akadnak sufnis "prolitetoválók" is, de maga a tetoválás alapvetően szerintem pont a jobbmódú rétegre jellemző manapság. Egy jobb minőségű tetkó nagyon drága, "prolik" pont nem engedhetik meg maguknak. Aki esetleg tele van varrva jobban kinéző, kidolgozott mintákkal, annak az konkrétan milliós összegbe fájt. Az én középosztálybeli, diplomás ismerőseim közül sokaknak van tetkója, az egyik barátnőm pedig jólmenő tetoválóművész a fővárosban, és hidd el, nagyon nem a proli réteg látogatja a szalonját.
2022. ápr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%

7.


Én "proli" kifejezést nem gazdasági értelemben használom, hanem a mentalitásra.


"Kezdjük azzal, hogy meghatározzuk, mi nem a proli. Semmiképp sem az öntudatos munkást jelentő proletár szó rövidítése, mert, mint látni fogjuk, a proli nem azonos a munkásemberrel, noha kétségtelenül vannak átfedések. Szegény embert sem jelent, hiszen sokan vannak köztük kimondottan jómódúak is."

2022. ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs, teljesen természetes a külsőm, viszont eddig bárki megtetszett, volt neki tetoválása, de ez véletlen egybeesés.
2022. ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Lestat_626 ***** válasza:
100%

Nem.

Nekem például kifejezetten nem tetszik, ha valakinek tetoválása van, egyenesen kizáró ok ismerkedésnél, nem tudom megmagyarázni, egyszerűen taszít, proli hatása van számomra.

2022. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!