Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőn miért nevetik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőn miért nevetik ki a férfiakat ha ismerkedni akarnak?

Figyelt kérdés
A facebook társkeresős posztokkal is ez van.Ha egy pasas posztol hogy keresi az igazit akkor jól kiröhögik,illetve mindenek lehordják a kommentelők.Mig egy nő posztol és akar ismerkedni ő soha semmilyen rossz kommentet nem kap.
2022. ápr. 29. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Csak a rondákat. Elég röhejes sőt inkább szánalmas, ha egy ronda férfi (köztük én is) "párt" akar találni magának. Őszintén szólva nem tudom az ilyenek mit képzelnek...
2022. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez is ilyen ősi magyar szokás: addig sem a saját xarommal foglalkozom.
2022. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Had röhögjenek!

Legalább van egy jó napjuk.

Én szeretem ha röhögnek.A jókedv fontos számomra.

2022. ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ùgy megsajnàlom akiket kinevetnek mégis emberi érzö szívü emberek vagyunk nem lelketlen dögök... De van aki ùgy viselkedik.
2022. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert a férfi a fejlett világban mára értéktelenné vált. A női szexuális szabadság elhozta a tyúkól, tehénlegelő effektust, elég kevesebb, de minőségibb kakas/bika akin összeveszhetnek, hadakozhatnak, akikért versenghetnek, vagy akikre a szendébbek csak passzívan csorgathatják a nyálukat, hogy bár őket szólítaná le, esetleg pimasz fráternek tarthassák, akiről azért titkon ábrándoznak, mármint egy javított személyiségű de hasonló külsejű változatán.


És persze kell pár golden standard férfi, aki elég jó génállománnyal rendelkezik, ha nem is vonzó, viszont elég szolgalelkű és/vagy egzisztenciálisan stabil. Mellette jó lesz majd gyereket vállalni vagy simán csak megállapodni.


Az összes többit pedig ha Thanos egy csettintéssel kiirtaná, a nőknek talán fel se tűnne, de a gazdaságnak is csak az, hogy kell egy csomó megüresedett munkahelyre keresni valakit.


Pár hónap múlva lenne talán kicsit furcsa érzés, de még mindig nem tudnák megmagyarázni, mi hiányzik, aztán hirtelen rájönnének. Kevesebb a lájk, kevesebb az insta követő, nulla a kéretlen üzenet, társkeresési szándék, utcai füttyögés, vagy éppen diszkrét leszólítás, amire nem is emlékezett, hiszen az utcai füttyögő annyira felháborította, hogy az a kis izé ki is ment a fejéből aki a villamoson átadta a helyét, amikor látta, hogy sok csomaggal jön és volt hozzá pár kedves szava. Vagy akitől útbaigazítást kért és miután elkísérte már lendületből utasította el, hogy van barátja vagy nem szeretne ismerkedni. Illetve Tinderen se lenne 99+ match, jóval kevesebb és ott is csak az tűnne fel, hogy kevesebb a bunkó, az nem, hogy a normális még kevesebb, akinek nem is válaszolt még akkor sem, ha a férfi kezdeményezett, bezzeg a jó pasira meg ő írt rá.

2022. ápr. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért mert irigyek.

Irigyek arra, hogy valaki mer és tud közvetlen lenni.

Nekem is mindig egész gördülékenyen mennek az ilyenek, személyesen.

De azért feltűnt, hogy van olyan akit zavar.

Kapják be;)

22F

2022. ápr. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kiröhögöm
2022. máj. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! Üdv a mai világban. Mai világban a nőket tisztelni kell, dicsérni őket és 1 dolgot nem szabad szidni őket. Régen mi volt? A nők tisztelték a férfiakat, főztek, mostak, takarítottak, a férfi hazaért a munkából egy tiszta rendezett lakás várta, forró meleg étel és kényeztetés. Valami nagyon el lett rontva. 2 dolgot kaptak a nők és nyugodtan lehet majd nőgyűlölőzni az igazság miatt de akkor igaz marad és lesz is. 2 dolgot kaptak a nők: szavazatijogot és egyenjogúságot. Na itt változott meg minden a rosszirányba. Régen a nők tisztelték a férfiakat mai világban meg a férfinek kell a nőt tisztelnie. Nők kiröhöghetik a férfit sőt a férfiak is egymást, de a nőket nem szabad kiröhögni, tisztelni és dicsérni kell őket!
2022. máj. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt meg meg sem említem sokan tudjátok a társkereső oldalak arányát és a nők válaszadási képességeit elég hamar megbukik pár alfa után a béta meg mehet a levesbe.
2022. máj. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!