Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok magas és helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok magas és helyes és a keresetem is csak átlagos, akkor esélyem sincs barátnőre?

Figyelt kérdés
29F
2022. máj. 1. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Édes istenem. Ti kajak ekkora idióták vagytok? Férfiként szégyenlem magam helyettetek. Ez már a 200. ilyen kérdés bszki...
2022. máj. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
A saját szinteden sok nőd lehet. Ha ronda vagy, akkor ronda nőd, ha jóképű, akkor szép nőd. Pénz csak akkor számít, ha nagyon sok van belőle (havi 10 millió vagy fölötte). Az alatt kizárólag kinézet alapján válogatnak a nők.
2022. máj. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

>A saját szinteden sok nőd lehet

a szintemen lévő nők (3/10) mind felturbózzák a kinézetüket sminkkel és hajfestékkel és máris 6/10-esek és azon a szinten keresnek

2022. máj. 1. 14:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Az nem a te szinted akkor. Menj még lejjebb. Ha ez nem tetszik, akkor pedig:

- üdv nálunk, a rondák érdekvédelmi szervezeténél, törődj bele

- keress 10 milliót legalább

2022. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Leírtak alapján csak igénytelen dagadt csajod lehet!


Vagy elfogadod vagy 10 év múlva is ide fogsz meg keseredve írogatni.

2022. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy jóképű, se gazdag, akkor dolgozz a személyiségeden. Láttam már kevésbé attraktív férfit bomba nővel, és nem is volt gazdag, egyszerűen csak megfogta a lányt a személyisége. Ha valaki a belső értékeid miatt kedvel meg, automatikusan vonzóbbnak fog találni. Az az igaz szerelem, nem pedig amikor csak a pénzedért, kinézetedért van veled az illető.
2022. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6


Ilyenkor szokott jönni, hogy bizonyítsd, csak mert nők szokták ezt állítani és még soha egyik se tudta ennek valóságtartalmát bizonyítani. Nők jobbnak látják/gondolják magukat ezért szokott lenni, hogy azt hiszik a látott férfi alacsonyabb szintű a lányhoz képest, de közben meg mindig kiderül, hogy nem.


Vagy fordítsuk meg a kérdést. Adott egy lány, miért állna le szintjén alulival, ha egyszer a saját szintjén is pontosan megkapja azt, ami neki kell (hivatkoztál itt személyiségre, mindannyian tudjuk ez aztán egy nőt sem érdekel, de mindegy, legyen)? Szóval miért állna le egy magasabb szintű nő egy alacsonyabb szintűvel, ha egyszer "személyiség" vonatkozásában is megkapja ugyanazt a saját szintjén. Ugye...

2022. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak mert valaki jóképű, nem azt jelenti, hogy jó pár lesz belőle, vagy megtudja azt adni, amire egy nőnek igazán szüksége van. A belső értékek igenis számítanak, és erre van is élő példa. Lehetsz te a legattraktívabb playboy a földkerekségen, ha egy nárcisztikus tapló vagy, aki megcsalja a barátnőjét, akkor előbb-utóbb minden nő lefog lépni. Igen, lehet hogy egyszerűbb úgy ismerkedni, ha jól nézel ki, van pénzed, és olyan körökben forogsz, de az igaz szerelmet nem tudod megvenni, nem számít mennyi pénzed van. Nekem is volt egy ideálom, és mindig azt mondtam, hogy csakis olyan férfi jöhet szóba, aki ennek megfelel. Nos, hadd mondjam el…A jelenlegi párom teljesen eltér a régi ideálomtól, és mégis ő számomra a legvonzóbb férfi. #6 voltam.
2022. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8


Tehát ha jól értem álmodoztál valakikről, akiket nem kaphattál meg és végül leálltál valakivel a saját szintedről. Jól értem?

2022. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem jól érted. Nem kedveltem senkit, csak volt egy ideál a fejemben, de aztán találkoztam a barátommal, és minél többet beszélgettünk, annál jobban megkedveltem, és most ő az ideálom. Nem értem miért kell kiforgatni a szavaim. Gondolj egy virágra, és a naplementére. Teljesen máshogy néznek ki, de mégis mindkettő gyönyörű, ez ugyanúgy vonatkozik az emberekre is. Lehet neked a szőkék jönnek be, de valami lehet pont megfog abban a barna hajú lányban. Tudnék erre több példát is mondani, de nem tudom megváltoztatni a véleményed, ha te ezt így látod.
2022. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!