Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék újra bízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék újra bízni a nőkben?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, aki kb. egy éve borzasztóan megszívatott ismerkedés során, gyakorlatilag csak szórakozott velem, azt hittem, hogy minden tökéletes, közben meg csak röhögtek rajtam a barátnőjével.

Azóta sem hevertem ki, semmi önbizalmam azóta, és nem ismerkedem, egyszerűen úgy érzem, hogy nem tudok már megbízni egy nőben, mert biztos csak hazudik és ki akar röhögni, mint az említett lány.

Valakinek van valami ötlete, hogy hogyan lehetne ezt az érzést leküzdeni?



2022. máj. 5. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Ismerkedj óvatosabban

Ne add ki az érzepmeid az elején ne mutass kötődést, hanem a másikat ismerd meg, magadat ne add ki.

2022. máj. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert egy hazudott nem következik az, hogy a többi is fog. A félelmed persze érthető, de próbáld meg nem a legrosszabbat látni mindenkiben.
2022. máj. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudatosítsd, hogy nem azért csinálta ezt, mert nő, hanem mert ilyen "ember", tehát vannak ilyen nívótlanul viselkedő alakok a férfiak között is, akik ezt teszik a nőkkel.


Így feloldhatod az érzést, amit a női nemhez kötöttél, mert nővel tapasztaltad.

2022. máj. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Sose legyél feszült, hanem őrizd meg a hidegvéredet. Ne várd sose, hogy jó dolog történjen veled, mert ha elvárod a jót, akkor nem történik meg és itt buksz ki, hogy ha túlságosan az ember a jót elvárja, akkor nem a jó dolog fog megtörténni, hanem helyette kivívod a rosszat.


Szóval ezzel csak azt akartam neked jelezni, hogy mindig csak maradj nyugodt és ne gondolj semmire, egyszerűen minden gondolatot vegyél ki a fejedből.

2022. máj. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: gondold át, hogy mit tettél úgy, ahogy nem szeretnéd többet és lépj tovább.

Igaza van egyik előttem kommentelőnek: nem azért tette ezt mert nő, hanem mert ilyen szinten van szegény.

Netes ismerkedéskor ne mutass érzelmeket (ha még nem is találkoztatok), első-második találkozáskor se fontos (bár ez az én véleményem), én nem hiszek a "szerelem első látásra" című dologban. Ekkkor persze ha nem mutatsz érzelmeket (amik ki se tudtak alakulni mert akkor találkoztok először) jöhet a "nem éreztem a kémiát", "nem volt szikra", "nem volt villámcsapás-szerű érzés" típusú szöveg a másik féltől... Viszont ki nem alakult érzelmek mutatása, hogyan? "Nagyon kedves, szimpatikus vagy", na ezt például lehet mutatni.

2022. máj. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Kit érdekelnek a kacagójancsik , keféld rojtosra őket lehet arra vártak.
2022. máj. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Soha ne bízz a nőkben!
2022. máj. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

Haha.


Ne legyél olyan aki nevetség tárgya.

2022. máj. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Nem az egész női nem várt át, hanem egyetlen nő. Az ő személyisége pedig nem abból következett, hogy ő nő.
2022. máj. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lefekudtel vele? En 4 honapot ismerkedtem egy olyan novel akivel volt szex neha de mar mikor megkeresett, akkor is tobb pasit tartott. O tobb ferfit hulyitett es hazudozott koztuk nekem is. Ezek az emberek butak, onbizalomhianyosak, es ez az o sajnalatramelto viselkedesuk. Rengeteget tettem az egeszbe mindig megleptem valamibel hogy erezze hogy fontos, de jo tanulolecke volt hogy nem szabad. Az erzeseid is idovel add ki, mikor meggyozodsz rola hogy tesz erted is. Siman eljart mellettem dugni masokkal. U dorito.
2022. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!