Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nők, lányok! Randiznáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők, lányok! Randiznátok, járnátok-e kövér férfival? Lehet-e nálatok potenciális jelölt egy túlsúlyos férfi akár komoly, akár laza kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Nem szexi aputestű pasira gondolok cuki kis zsírpárnával, hanem tényleg kövér férfira, persze nem kell szélsőségesen elhízott, lépni sem tudó emberre gondolni.

Milyen feltételeknek kell teljesülni ahhoz, hogy egy ilyen ember szóba jöhessen nálatok partnerként?



2022. máj. 6. 20:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Lehengerlő személyiség és sok pénz :D
2022. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Mennyi az a túlsúly? Az aputest nekem a normál kategória, aki lépni sem tud, az 300kg+. Nagyon széles a merítés, 20-30kg nem zavarna egyáltalán.
2022. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Nekem volt 130 és 150 kilós pasim is, igaz majdnem 2 méteresek voltak😂. Ők dobtak engem 2-3 hónap után. Engem nem zavart a súlyuk.

A férjem 110-120kg közt ingázik, már évek óta. 190cm. Az én szerelmem nem testsúlyfüggő. A kilóitól függetlenül imádom, szeretem őt. 90kg volt mikor összejöttünk, 12 éve. Akkor is beleszerettem volna, ha így, nehezebben ismerem meg.

Persze azért van egy lélektani határ. Ha már mozogni , dolgozni sem tudna a feleslegtől, az más helyzet. Ott pl a megélhetésünk is gond lenne, mivel èn egyedül nem keresek annyit, hogy ketten megèljünk belőle.

2022. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Ha löttyetten kövér, akkor semmiképp.

N30

2022. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%

Imàdnàm

33N

2022. máj. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2022. máj. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
Most 100 kiló vagyok 170 centihez. De 80 kilónál kevesebb nemigen voltam, mióta felnőtt vagyok. Tehát kövér vagyok. Most is van nőm, meg régebben is volt. És nem kövér nő, mert azt én nem szeretem😂
2022. máj. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Cuki macik!

Egyébként jó személyiség, és megfelelő egzisztencia!


Megjegyzes: ezt egy vékony/sportos pasitól is ugyanúgy elvárom

2022. máj. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%

Bírom az ilyen kamu megtévesztő válaszokat!


Valójában 1000 túlsúlyos férfiből - maximum 2-3 nak jut átlag nő partner. A többi vagy egyedül van vagy szinten koverkes nővel.

2022. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne, mindig is tetszettek pedig normál alkatú nő vagyok.
2022. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!