Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az internet, okostelefon az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az internet, okostelefon az átlagos nőknek megkönnyíti az ismerkedést az átlagos férfiaknak pedig megnehezíti?

Figyelt kérdés
2022. máj. 9. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem. A férfiak is ugyanúgy több nőt érhetnek el.
2022. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
1: több nő utasíthatja el őket
2022. máj. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%

Online társkeresés abszolút a nők malmára hajtja a vizet. Előtte élőben erősen limitálva voltak a lehetőségiek. Azt kapták, ami előttük volt ott és akkor. Online hatalmas poolból dolgozhatnak. Emiatt online felértékelődtek. Átlagos férfi max. ronda nőt találhat online, mert az átlagos nő a felső kategóriából fog válogatni. Ennek az a következménye, hogy átlag alatti férfiaknak már marad semmi találat. Saját tapasztalatom is ez és a nemzetközi konszenzus is ez. Online átlag alatti kinézettel férfiaknak nem tanácsolják a társkeresést, mert abszolút önbizalom romboló lesz zéró eredménnyel a végén, inkább élőben tanácsos. Azt mondják ott még kicsit jobb a helyzet (még...).


Én kb 10-15000 nőt right swipe-oltam (nagyjából minden második tetszett). Nulla match lett a végén. Ismétlem nulla. Volt 1-2 like kövér nőktől, de azok nekem nem tetszettek így őket végül nem match-eltem (előfizetés miatt láttam kiknek tetszettem). Ha egy ronda nő pl. Tinderre regisztrál pillanatok alatt dőlni fognak a like-ok. Akár úgy is, ha nem is tesz fel magáról képet/leírást. Elég egy női név és már jönnek a like-ok...

2022. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

2: Tehát több tapasztalatot szerez, több input áll a rendelkezésére, hogy miben javuljon. :)

(Tudom, ez incel közegben syntax error ám)

2022. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
3: 4-es hozzászólásom. Plusz szociológiai szempontból még mindég úgy vagyunk berendezkedve, hogy a férfi kezdeményez általában. Ez aztán meglepő! :)
2022. máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

"mert az átlagos nő a felső kategóriából fog válogatni. "


Akkor az az átlag, ha az jut az átlagos nőnek.

2022. máj. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%

#6


*Online* és gondolom tudod, hogy ezek a magasabb szintű férfiak dugásra tartják a hozzájuk képest szinten aluli nőket. Nők meg utána rinyálnak, hogy minden férfi selejt Tinderen meg csak a sex érdekli őket. Nem, nem igaz, csak nem kell meglepődni, ha valaki szinten felül keresgél, annak következménye van :). Férfiak esetén a következmény, hogy nem talál senkit online, nők esetén pedig, hogy csak szexre kellenek, de másra már nem elég jók.

2022. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Az online tarskereses kenyelmes. Az atlag ferfi szamara is. Kiveve, aki ugy jellemzi magat, hogy atlagos ferfi vagyok.
2022. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
A csajok lesz@rják az elektronikai cuccokat magasról.
2022. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem lenne online ismerkedés, akkor azon menne a rinya, hogy a dizsiben a top kanok a parketten, a nagydumások és pénzesek pedig a pultnál lenyúlják az összes csajt, míg az "átlagos srácok" szélen az asztaloknál csak pislognak. Ezért fúj, mocskos diszkók, nem hagyják az "átlagos" fiúkat érvényesülni...


Vagy vissza a gimibe: a csajok fürtökben lógnak Élsport Jocón, Káeftéapu Ricsin, Gitár Marcin, bezzeg a sok Sportbajusz Bélánál és Csendes Gézánál nem kezdeményeznek.


Nincs új a nap alatt, valamint ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a h.lye...

2022. máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!