Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy is tartozhatok az incel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy is tartozhatok az incel közösséghez, hogy azért nem jut nő számomra és ezért önkénnytelen cölibátusra kényszerülök, mert nagyon magasak az elvárásaim? 37 incel

Figyelt kérdés
2022. máj. 12. 17:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Úgy nem, csak akkor ha úgy se találsz nőt, hogy semmilyen elvárások nincs..addig csak simán válogatsz, tehát nem önkénytelen az a cölibátus.
2022. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
*elvárásod
2022. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

#1


Ez kb. olyan, hogyha az életben egyszer összejön bárkivel is, akkor onnantól már nem az...? (Különösen, ha az rendes kapcsolat volt?) Ezt jó lenne tudatosítani a minden kérdezőt és válaszolót leincelező élvonal tagjaival is.

2022. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%

Persze, nyugodtan. Miert ne?



37F incel

2022. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

4

Ezek szerint a nők is lehetnek incelek.

2022. máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
"37 incel" a kérdező és a válaszoló is? Nem gyanús ez kicsit?
2022. máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%

3


Hát én nem tudom..mást mond a Google is, a Wikipédia is, meg itt más több különböző meghatározást is olvastam pl. Mindenki incel, aki 3 hónapja nem szexelt stb. Így nekem nehéz eldönteni, hogy most mi is van.


1-es voltam...

2022. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

3: És hogyan definiáljuk a "rendes kapcsolatot"? >:]


Mindenkinek olyan tévképzete van, amilyet szeretne, szíve joga olyan közösséghez tartozni, ahol visszahúzgálják a dagonyába egymást azok is akik kikacsingatnának abból, jól. Mert az tök pozitív és segíti az ember fejlődését amúgy. JA, várj. :)


Ő dönti el, akárcsak azt is, hogy magára aggasztja az incel címkét. :)


tl;dr: MIÉRT NE? :D

2022. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12%

#6



A Skorpio Szaturnusz generacioban a ferfiak kozt sok az incel....



37F incel

2022. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Évek óta ez megy , ezért lett undorító ez a fórum
2022. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!