Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Milyen jelekből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen jelekből veszitek észre, hogy bejöttök egy nőnek?

Figyelt kérdés
Mi az a jel, amitől már oda mersz menni egy idegen nőhöz pl akár az utcán is?
2022. máj. 13. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Jel nèlkül megyek oda, ès igyekszem vonzalmat kelteni benne.
2022. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
En soha nem megyek oda ugy ismeretlenul, tul gyava vagyok ahhoz
2022. máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy mièrt kellene várnom a jelre? Lehet a csaj, addig èszre sem vett... Ha már ott állok előtte, ès rám sem nèz, vagy igen/nem válaszokat ad, stb. az jel arra, hogy nem akar tőlem semmit. Akkor elmegyek. De ha jól elcsevegünk, akkor meg jól tettem, hogy odamentem.


#1 voltam.

2022. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Ronda vagyok, utcán soha nem mennék oda senkihez se, mi több én utcán soha nem is nézek nőkre, alapszabály. Azt tudom mondani, amit jóképű haverjaim esetén láttam (100-200 nőjük volt már életük során fejenként), saját tapasztalatom kinézetem okán nincs.

- Esetükben a legegyértelműbb, ha nők szólítják le őket, de ez azért ritka még náluk is (Tinderen gyakrabban esik meg, hogy nők kezdeményezik a beszélgetést).

- Szórakozóhelyen lányok úgy intézik, hogy előbb vagy utóbb valamelyik haverom mögött legyenek aztán indul a popsi dörzsi.

- Szintúgy szórakozóhelyen rádnéznek és mosolyognak, nem udvarias mosoly hanem jóóóó széles mosoly.

- Nappal utcán szintén széles mosoly, nagy csillogó szemekkel.

- Biztos van még sok variáció, pl. egyik jóképű haverom úgy jött össze barátnőjével, hogy lány egy pubban nemes egyszerűséggel "belebotlott" az ölébe. Direkt. Szerelem lett.


Ha egy nőnek tetszel, akkor azt elég egyértelműen jelzik neked. Akkor nehéz ezt ép ésszel felfogni, ha ronda az ember, mert akkor ilyet nem kapsz és jobb híján minden apróságot már jelnek képzelsz. Nyilván magam is estem már ilyen hibába. Nap végén, ha egy nőnek tetszik valaki, akkor azt ki is fogja mutatni, nagyon egyértelműen. Nekem "szerencsém" van, mert jóképű haverjaim miatt láthattam milyen is ez. Sok ronda gyökér mint én magához hasonlóakkal barátkozik és így nincs viszonyítási alapja.


TL;DR ha tetszel egy nőnek, tudni fogsz róla. Garantáltan.

2022. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
A nézését meg a járását.
2022. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4

Persze, mert minden nő olyan, hogy nemes egyszerűséggel az ölébe ül a neki tetsző férfinak, de legalábbis hozzányomja a seggét egy buliban. Háthogyne.

2022. máj. 14. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Utálom ezeket a jelezgetéseket.


Játszadozás, aminek semmi értelme, és valójában semmi nincs ami elég egyértelmű lenne.


És egy nőnél nehéz elhinni h valójában komolyan gondolja.


napok hónapok telheetnek el ilyen ostoba játékokkal aztán nem lesz belőle semmi-.


Vagy odajön a nő valamilyen ürüggyel vagy nem.

2022. máj. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ő.

Ő a jel. Ahogy létezik, viselkedik. Az energia ami árad belőle.

Aki jeleket keres, az nem látja a teljességet.

2022. máj. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6: Aki szórakozóhelyekre jár, az ennél még egyértelműbb jeleket is szokott küldeni. Volt alkalmam éveken át megfigyelni a terepet. Még a legszendébb kislány is bizonyos alkoholmennyiség után elpirul és rebegteti a szempilláját és a legnagyobb jégkirálynő is jóval sűrűbben oda-oda nézeget a számára kiszemelt srácra, természetesen kellően diszkréten, hogy sokszor csak a haverjai (akik nem szivatásból mondják neki) szúrják ki, hogy "az a csaj sűrűn idenéz". Aztán itt már akad olyan, hogy a nő élvezi, ha visszautasíthat valakit a barátnői előtt, de ez IS különbözteti meg a jó pasit a nem jó pasitól.


A jó pasi mindig nővel távozik a szórakozóhelyről, ha akar. Lehet, hogy uborkaszezon van és már csak olyan jutna, amit ő maga nem akar vagy legtöbbször az van, hogy rontaná a hírnevét az adott helyen, ha leállna egy olyan srác mint ő egy olyan nővel, aki rá van állva.


De ez azért nagyon másabb érzés, mint mikor csak szeretetre vágysz és még az is elküld, akit szintén az eddigi összes kiszemelt srác megalázott.

2022. máj. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7: Ha te olyan álompasi vagy, hogy nincs rá szükséged, mert így is magas a sikerrátád, vagy annyira érzelemmentes tudsz lenni, hogy nem tör le, ha a sokadik nőnél égsz be, akkor tényleg nincs szükséged jelekre.


A magadfajta férfiak lesznek a #metoo mozgalmak táplálói is azzal, hogy kéretlenül szólítgattok le nőket, akik nem akarnak ismerkedni.


Az ostor pedig itt is rajtuk csattan, akik létezni merünk és az ilyen tanácsok láttán egyszer úgy döntünk, hogy bepróbálkozunk mi is jelek nélkül.

2022. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!