Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz ismerkedni olyan nőkkel akik nem szeretnének gyereket?

Figyelt kérdés

Már több mint 1 éve vagyok fenn több társkeresőn és ezen az oldalon is, de nagyon nehéz olyan nőt találni aki nem szeretne gyereket.

Értem én hogy én döntöttem így , illetve hogy a nők többsége szeretne mert ez az élet értelme, de akkor én mit tegyek?

Most vagy csinálok valakinek gyereket és én leszek boldogtalan , vagy egyedül maradok valószínű, és ismét én leszek boldogtalan.

Tudom hogy lehet egyedül is boldog valaki, de sajnos a személyiségem része hogy szeretek szeretni és örömet okozni , de így sajnos ez a rész ki kell maradjon az életemből, ami miatt kicsit félembernek érzem magam, mert hát ugye nem találtam meg a másik felem.

Most adjam fel önmagamat vagy reménykedjek tovább?

28/F



2022. máj. 14. 07:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Nehéz? Alig van már olyan fiatal nő, aki szeretne gyereket.
2022. máj. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Én pont a fordítottjàt talasztalom.

Nincs kedved bemutatni párnak ? :D

2022. máj. 14. 08:11
 3/19 anonim ***** válasza:
9%
Ha itt gyakorin ráírsz egy random nőre, valószínűleg nem akar gyereket. De vigyázz, a többségük feminista, tehát egy kapcsolatban a férfit szolgának és beszélő ATM-nek tekinti.
2022. máj. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Ráírtam már én nagyon sok nőre, de sokan nem válaszolnak, vagy akarnak gyereket.

Próbáltam én már mindent, a saját weboldaltól kezdve az újsághirdetésig, de nem sikerült semmi :D

2022. máj. 14. 08:18
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ilyen nő vagy nem akar kapcsolatot, vagy van van kanija, aki megbecsüli, mert az ilyen nő ritka kincs!
2022. máj. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Értem, lehetséges :)
2022. máj. 14. 08:44
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
En nem akarnék de te ki tudja pl 10 év mulva mit akarsz
2022. máj. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék gyereket soha, nem igazán olyan vagyok aki ilyen jelentőségteljes dologban megváltoztatja a véleményét :)
2022. máj. 14. 09:11
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont elég sokan vannak. Én nő vagyok, sokat beszélgettem már erről másokkal, és meglepően sok barátnőm nem akar gyereket.

Ezt a nézetet viszont nagyon óvatosan lehet csak hangoztatni.

Egyrészt mert a társadalom ezt nem feltétlenül kezeli jól (elképesztő milyen bántásokat tudnak kapni...), másrészt mert általában a gyereket nem akaró nőket van olyan pasicsoport amelyik kihasználná. Ez a tipikus huszárgyerek kategória, amely leveszi szex közben az óvszert vagy könyörög a fogamzásgátló szedéséért, mert "ő úgyse vállalná a gyereket, úgyis abortuszra menne ha becsúszik".

2022. máj. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem jössz be nekik. Pont ez a lényeg. Aki nem akar gyereket, annak patika pasi és életmód kell. Azok a nők akik gyereket és családot akarnak, lejjebb adnak az igényekből külső és életmód terén, előtérbe helyezik a férfiak belső tulajdonságait, anyagi biztonságot stb.egyéb kompetenciákat részesítenek előnybe egy férfinál. Az a nő aki nem akar gyereket, nem szorítja az idő meg a társadalmi nyomás nyugodtan válogathat, szórakozhatnak. Mert csak nekik kell hogy jó legyen, nem lesz gyerek akit figyelembe kell venni.
2022. máj. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!