Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a férfiak panaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a férfiak panaszkodnak itt a pártalálás miatt, amikor Magyarországon 18 év felett nőtöbblet van a kivándorlás miatt?

Figyelt kérdés

Ugye óriási az országból történő kivándorlás, és ezek túlnyomó része fiatal férfi. Ezt én is látom az ismerőseim körében. Tehát elvileg 18 év felett minden korosztályban több a nő.


+hozzávehetjük, hogy a mindenféle fogyatékossággal élők nagyrésze is férfi, és állítólag több a meleg is, mint a leszbikus nő...


2022. máj. 14. 21:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
64%
Ezt honnan tudod?
2022. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
En is latom. Ha van egy pasim 5 masik csaj nyomul rá mintha nem lenne több férfi. Errol kérdésem is volt miert nyomulnak a nők foglaltakra.
2022. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%

Állítólag..


Állítólag Orbán mindent a nép javáért tesz.

2022. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy darabra melyik nemből van több, szerintem manapság pasi és nőként is baromi nehéz ismerkedni, mert beteg világban élünk. Nem tudom régen mi volt, de ami most van az elég kiábrándító.
2022. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
Mert férfiként nehezebb a társkeresés. Elég logikus, bár itt nem szeretik ezt hallani.
2022. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem találtam erre vonatkozó hiteles adatot. Csak a saját ismerőseimből tudok kiindulni, azon belül a korosztályomban a nők ugyanúgy vállalnak munkát külföldön , mint a férfiak, sőt több lány ismerősöm tanul/dolgozik külföldön, mint férfi. Ma már azért ez nem úgy megy(legalábbis Európában), hogy csak a férfiak mennek így világgá.
2022. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%

Én huszonéves egyetemista srác vagyok és az egyetemista ismerőseim közül a csajok azok, akik meg vannak őrülve a külföldre menésért akár rövidebb, akár hosszabb távokra. Múltkor ismerkedtem egy lánnyal, mondta hogy ő majd Ausztriában vagy Németországban akar mesterszakra járni, aztán New Yorkban akar élni. Egy két évvel ezelőtti szexkapcsolatomnál láttam nem rég, hogy a csaj pedig Dániában fotós jelenleg. Egy másik korábbi csajom aki média szakra járt ő most Londonban él.


Vannak bőven férfi és nő ismerőseim is, azt látom a nők sokkal inkább meg vannak őrülve a külföldért és gyakrabban is mennek ki, mint a férfiak.

2022. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
Így van, ahogy a #6-os írja. Tele vannak a bordélyházak magyar lányokkal. Megvan a hírünk külföldön.
2022. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
ha ez így is lenne, az még mindig nem azt jelenti h mindenki srác szexisten lesz és többszörösen keresett személy a lányoknál, hanem az a pár jól szituál jóképű v sármos srác pasi v férfi lesz az akin továbbra is legnak majd a csordák
2022. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
29%

Erről pontos számokat kellene látni mondjuk a KSH-tól, az hogy te mit érzel esetleg objektíven mit látsz a szűk környezetedben még nem reprezentatív.

***Itt*** férfiak azért panaszkodnak, mert ide rondák irogatnak (engem is beleértve). Ronda férfiaknak valóban nehéz dolga van. Online társkeresés (Tinder) abszolút reménytelen nekünk, mert még az ronda nők is minimum átlagos férfit akarnak online (és dugásra még olykor bizony meg is állnak ezek a férfiak nekik). Élőben ismerkedni meg manapság már nők se nagyon akarnak. Szórakozóhelyen igen, de oda megint csak többnyire szép emberek járnak (mondjuk egy rocker kocsmában talán jobb az arány).

Egy jóképű férfi meg tele van szebbnél szebb nőkkel (barátaim ilyenek), ők nem panaszkodnak arról, hogy nem találnak senkit nyilván. Ha idejük engedi egyszerre több nőjük is szokott lenni (még így 30 fölött is)...

2022. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!