Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresés szempontjából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés szempontjából problémás, ha egy 22 nm műhelyben lakom?

Figyelt kérdés
Van lakásom 59 nm felújított de válás és gyerektartás illetve hitelek fizetése miatt kiadtam, és a műhelyemben lakom ami 22 nm (wc és zuhany van itt is illetve nagyjából lakásnak alakítottam ki csak nincs konyha csak egy rezsó és látszik, hogy nem lakás igazából)

2022. máj. 15. 01:54
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Kinézet számít. Pl. ezeknek a renkívül okos úriembereknek jó sok évig egy börtöncella volt/lesz a lakása, nők mégis megvesznek értük:


[link]

[link]

2022. máj. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem elony,h be tudod osztani a penzt ,felelossegteljes vagy.
2022. máj. 15. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
A rossz maganeleti es munkahelyi dontesek miatt cseszodik el az eletunk. Nezd meg hova jutottal!!! Es ezek utan meg masodjara is belelepnel a szarba. Nem aut mondom hogy nem kell tars, de aki igy el, annak miert nem az az elso hogy megprobalja rendezni az eletet hogy normalis, emberhez melto eletet elhessen es csak utana keressen tarsat. En is elvaltam, en nem nullarol hanem minuszrol probalom magam nullara hozni, aztan fejebb. Eszemben sincs pasikkal ismerkedni. Gozerovel az anyagiakra koncentralok.
2022. máj. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%

"gyerektartás illetve hitelek fizetése miatt kiadtam":


Lehet mégse olyan rossz incelként?..

2022. máj. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem keresek társat csak ha úgy alakulna esetleg talán stb, ahogy esik... 17m Ft hitel van annak átvállaltam a fizetését, hogy feleségem hitelmentes lehessen a gyerekekkel, ennek kB 130 a törlesztője, gyerektartásra 100e ftban egyeztünk meg, igazából kevesebb lett volna megállapítva, lakást 160e ért adtam ki így a törlesztő rendben van meg a fizumból 70 ami kiadásom a gyerektartás (30 at még hozzáteszek a kiadásból) + rezsi + kaja, sokat túlórázok nagyjából 400-600 között össze rakom a pénzt (+ a lakás kiadása) de minden fennmaradó pénzem előtörlesztésbe teszem, csak a legszükségesebb dolgokra költök.
2022. máj. 15. 09:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a műhelyed hanem a hozzáállásod miatt nem fogsz normális, egészséges párkapcsolatot kialakítani.

Az exedet feleségednek nevezed. Magadat sanyargatod, mert a fizetésed felét az exnek adod. Ez nagyon fog tetszeni a "feleséged" új párjának....

Te nem vagy kész egy új párkapcsolatra.

2022. máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocs azt hozza se írtam hogy a "feleséged" miatt időd is kevesebb lenne a parkapcsolatra, mert miatta túlórázol is, hogy valahogy kiszolgáld.

Minek váltál el egyáltalán? A teljes önpusztításban vagy, csak hogy a "feleségednek" jó legyen.

Az új párja majd röhög a markába hogy ennyire hülye vagy. Inkább terapeutára költenéd azt a pénzt.

2022. máj. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6. Nem akartam volna elválni. És igen nem érzem úgy, hogy képes lennék új (pár)kapcsolatra, nem is erőltetem magam érte, és igen nincs is így időm gyakorlatilag ilyen dolgokra. Na meg ha randi /bármi lenne nekem kéne fizetni de így is bármit kell vennem magamnak nagyon meggondolom, a hitel a prioritás.
2022. máj. 15. 09:59
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy szörnyű, mennyire kisemmizik egyesek a férfiakat. Megcsináltatják velük a gyereket, mehet a férfi a kukába, "jobb esetben" csak szex nincs, rosszabban a gyerektől is megfosztják, a közös lakást viszik, a férfit még jól meg is kopasztják. Sírnivaló.
2022. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24%

"Megcsináltatják velük a gyereket":


Azt meg titokban csináltatják meg Chaddel.

2022. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!