Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon meghíztam (135kg lettem) és nagyon lusta lettem. Hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Aki elfogadna ekkora méretben,és azt, hogy szeretem a hasam.


33 N



2022. máj. 17. 14:38
1 2 3 4
 1/31 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
73%

Fhú, azért az egy dolog, hogy szereti az ember a hasát, de ez már mentális dolgokra is utal.

Nem tudom milyen magas vagy, de ha még 180 magas is, akkor is van rajtad 60 kiló plusz legalább!

Ha mondjuk az átlag 165 centis magyar nő vagy, akkor majd 80! Az konkrétan kitesz egy átlag felnőtt férfi embert. Ez brutál egészségtelen.


Én nem a szerelmi életemért aggódnék, hanem hogy 40 éves korom előtt szívrohamot kapok!


Én se szeretek mozogni, de ez olyan dolog, hogy valamit kell! Találd meg, amit ha nem is fhú de szeretsz annyira, nem okoz totálisan undort benned.

Annyi féle van, és pénz se kell hozzá!

Nasizz, oké, egyél egészségtelen kaját, de mértékkel. Ne legyen napi 2 csomag chips. Egyél heti egyet. Nem az a lényge, legyél 1 év múlva 65 kiló, de azért egy 80-ra vissza kellene fogynod!

2022. máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%
Szeretheted a hasad, de az egészséged érdekében szerintem ne hagyd, hogy tovább hízz.
2022. máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
80%
Olyat találsz aki elfogad, de a szíved, az érrendszered, meg az ízületeid nem fogják olyan könnyen.
2022. máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
42%
Miért gondolja mindenki, hogy aki 135 kg, az napi két zacskó csipszet zabál? :D
2022. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Kérlek titeket a témàban szòljatok hozzà, tàrskeresési problémàk a témakör.

Én sem vagyok h.lye, tudom, hogy ez sok de attòl még én is szeretnék boldog lenni.

2022. máj. 17. 14:51
 6/31 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
80%

4-es, látom sikerült a kérdésre is válaszolni, meg a lényeget is megfogni.

Spec, én azért írtam, mert egy kedves barátnőm sajnos nagyon meghízott, ő 115 kiló volt, és ő konkrétan kólát ivott egész nap, és minimum nála a 2 zacskó chips. Nem kap levegőt, amikor be kell kösse a cipőt. Megbeszéltük, de főle ő magával, ezzel a kettővel picit visszább vesz, a kajával még annyira nem, tehát kolbász vacsorára is, kenyérrel, és sokat, de azért ennek a két dolognak a mértékletességével, 2 hónap alatt lement nála 6 kiló. És nem kezdett el mozogni semmit!

Ő ugrott be rögtön, ez ennyire egyszerű...

2022. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
72%

Kérdzeő, lehet rá esély, de tényleg nem bántásból, ennyire duci ember nehezen talál párt. És az totál hülyeség, hogy a belsőd kell szeretni.

Nem, az evolúció nem így működik! Ez ugyan olyan dolog, hogy egy láncdohányossal se jönnének sokan össze! Minek? Összejönnek 30 évesen, 40 évesen meg temetheti, tüdőrák miatt?

Oké, dohányozni is lehet, buliba, meg mit tudom én, pár szál egy hónapban, de nem napi 1 doboz cigi.


Érted?

2022. máj. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
28%

Te eldöntötted hogy lusta vagy, szeretsz enni, és nem akarsz mozogni. OK. De remélem nem fogsz kiírni olyan kérdést, hogy miért nem kellesz senkinek, meg hogy csak a kutyák játszanak csontokkal.


Nekem jó alakom van, 162/48 kg, viszont napi szinten mozgok és halat/csirkét eszek, teljes kiőrlésű kenyeret, zöldségeket, salátákat. Mindennek ára van, ha több udvarlót akarsz, akkor sportolj, diétázz, ne lustulj.

2022. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
66%
Ha a sportos etetős gyerek fent van mèg, akkor akár össze is jöhetnétek, és boldogan èltek , amíg el nem vissza a diabètesz, vagy az èrszűkület
2022. máj. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
70%
Így nem nagyon van esélyed, sajnálom.
2022. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!