Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Majdnem 2 méter magas srácként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem 2 méter magas srácként mit rontok el, hogy pont a magas csajoknak nem szoktam tetszeni és kelleni?

Figyelt kérdés

Akármerre megyek ahol van pár magas lány ott egyiknek sem tetszem. Például az egyetemi évfolyamomon is voltunk kb. 50-en, abból 35-en lányok. Ott aki volt pár tényleg magas (175+) helyes csaj egyiknek sem tetszettem, az alacsonyak közül viszont jó párnak. Akármerre megyek az életben aztán ugyanezt látom. Az olyan 160-170 köztiekből egész sok csinos lánynak bejövök, aztán ahogy megyünk felfelé magasságban egyre kevesebbnek. Az utóbbi 5 évben randiztam vagy tíz magas lánnyal, közülük eggyel volt szex, vele is inkább kapcsolatot szerettem volna, de ő nem akart. (Magas barátnőm meg még sosem volt.) De már a randiig eljutni is kínlódás a legtöbbel, sokszor az utcán vagy társaságban is csak átnéznek rajtam teljesen. Nem egyik-másik, hanem a 90%-uk. Már esküszöm kisebbségi érzésem is van, ha meglátok egy magas helyes nőt, hogy biztos úgy sem fogok tetszeni neki, ez gondolom még kevésbé tesz vonzóvá aztán a szemükben. Az alacsony nők közül mindeközben pedig válogathatok (bár nem ez a célom).


Tudom szomorú és szégyellni való, de az utcán pedig újabban mindig elkeseredek, amikor meglátok egy párt amiben a lány magas. Nem tudom én mitől vagyok ilyen értéktelen és nem vonzó a szemükben.


2022. máj. 17. 18:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%

Személyiségeddel , vagy más egyébbel lehet a baj szerintem


Baráti kört lenne inkább érdemes megkérdezni , làtatlanba csak a random válasz generetort fogod beindítani

2022. máj. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Véletlen. Nekem a modell lány ismerőseim, ha sétálunk az utcán és meglátnak egy alacsony csajt magas faszival mindig totál kiakadnak, hogy a magasságához illőt vigye el, mert a magas lányoknak majdnem kb. létfontosságú, hogy a srác is magas legyen (kevés nő áll le alacsonyabbal ezt ugye remélem mindenki beláltja) és ugye magas férfiból is kevesebb van, pláne aki még jól is néz ki... Úgyhogy egyszerűen véletlen a te eseted.
2022. máj. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

Mert míg neked csak előnyöd származott férfiként a magasságodból, a nőnek leginkább hátránya és nem szeretne ilyen sorsot a gyerekének.


Ugyanezért látsz négereket is jóval gyakrabban szeplős vörös meg természetes szőke nőkkel vagy nagyon világos bőrű csajokkal, mint olyanokkal, akivel kisebb a kontraszt.


Sajnos még mindig él a társadalomban az, hogy magas lány nem áll le alacsonyabb sráccal.

2022. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ez más dolgokban is igy van nem a magassag a mérce.


Mindig annak kellunk aki nekunk nem kell, aki meg kellene, annak nem. Ez ilyen murphy

2022. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Első sorban a személyiségeddel van a gond. Másodszor meg keress rondábbat.
2022. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%
Magas lanyok penzre mennek
2022. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Azért nem nézik meg a magas lányok az utcán, meg máshol sem, mert baj van a személyiségével :D

Esküszöm, nem vagytok normálisak.

Nem is ismerik baszod.

2022. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

#7


Tudod a nők fantasztikus emberismerők, itt is 2 mondat alapján elküldenek a jó kurvа anyádba, ha le mered írni a valóságot, amit az ő kicsi buksijukban tök máshogy képzelnek (nem mellékesen világraszóló empatikus képességekről tesznek itt is tanúbizonyságot nap mint nap, csak hogy még egy női sztereotípiát "megerősítsünk" :D).

2022. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#8 Igen, tipikus gyk-s nők. Ahhoz hogy egy emberről véleményt alkoss, előbb ismerned kéne. Ha beszélgetsz vele 2 órát (pl randi) még akkor is csak a felszínt kapargatod.
2022. máj. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Mondtam én hogy beindul a találgatás:


Van egy 2m hosszú autóm, reggelente miért csak a harmadikra indítására indul ?

2022. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!