Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ki vagy kik a felelősek az incel jelenségért?

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 01:16
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
79%
Az incelek
2022. máj. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
21%

80% -ban az instagram és a social media felelős, aminek hatására különösen a lezárások után a nők piaci értéke nagyon magas lett.

20% -ban a demográfiai problémák és a feminizmus felelős. Egyrészt a fordított demográfiai piramis miatt egy társkereső nőre több férfi jut, mivel a nők a náluk idősebb férfiakat preferálják, másrészt a feminizmusnak köszönhetően anyagi szempontból a nők már nincsenek rászorulva a férfiakra.


Sok utánajárás után szerintem az első pont a döntő, de vannak erre jogos ellenérvek is.

2022. máj. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
83%
#2 és íme egy incel válaszát hallhattuk
2022. máj. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
83%
Az incelek.
2022. máj. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem online dating és social media. Anyagiakat bevallom nem látom problémának, de lehet csak azért, mert speciel én az átlag (mondhatnám a mediánt is) sokszorosát keresem.

Manapság már nők is egyre kevésbé akarnak tartós kapcsolatot. A social mediaban látott külsőségek hajhászása kvázi "rákényszerítette" a nőket, hogy a limitált jóképű "erőforrásért" cserébe feláldozzák a monogám tartós kapcsolatokat, online dating pedig szó szerint ujjközelségbe hozta nekik ezeket a férfiakat.

Szerintem feminizmus csak annyiban okolható, hogy felnőtt 1-2 generáció, aki anyukájától megállás nélkül azt hallotta "kislányom te jobbat érdemelsz", mert anyuka rosszul választott anno. Utóbbit mondjuk elismerem, sokan joggal panaszkodhattak az akkori férjükre. De szerintem ez már sokat változott az utóbbi 1x évben. Pl. van pár barátom, akinek már van gyereke és ott a srácok iszonyat sokat kivesznek a munkából, rengeteget foglalkoznak pl. a gyerekkel. Bevallom el nem tudom képzelni régen nők hogy egyeztették össze azt a sok mindent, amit meg kellett csinálniuk, mert szerintem régen férjek tényleg alig segítettek otthon. Ez elismerem jogos igény a változásra, de mint mondtam szerintem ez határozottan javul.


Szerintem.

2022. máj. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
82%
Az incelek. Egyedül ők felelősek a saját állapotukért.
2022. máj. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
89%

A GYK.

Sehol máshol nem rugóznak ezen a marhaságon, csak itt láttam egyedül.

2022. máj. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
25%
Persze hogy a nők! Hisz nem állnak szóba velük :)
2022. máj. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
9%
Az élet. A sors. A természet. Nem kell itt hibást keresni, mert semmi értelme. Úgysem fog változni sem a társadalom, sem az emberi ösztönvilág.
2022. máj. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem 99%-ban a beteges "nekem jár a nő" hozzáállás, a lustaság, az igénytelenség, a rosszindulat, az alacsony intelligenciaszint és az ezekből adódó kibírhatatlan személyiség.

1%-ban pedig valóban a genetika - ne vitassuk el, hogy léteznek fizikailag annyira deformált emberek, akiknek a pártalálás tényleg mission impossible kategória. Az önkéntelen cölibátusban élők ezen 1%-ában viszont nők és férfiak egyaránt megtalálhatóak.

2022. máj. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!