Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lànyok !Tudnátok nekem segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok !Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__tarskereses__1118..


Régebben írtam ki ezt a kérdést magamról ,de túl sok negatív kritikàt kaptam.


Szerintetek is ennyire visszataszító lennék?


Előre is köszönöm a vàlaszokat :)



2022. máj. 18. 05:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. máj. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Értem,miért?
2022. máj. 18. 07:09
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
le van irva a masik kerdesnel, olvasd ujra incelkem
2022. máj. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Miért vagyok én incel?
2022. máj. 18. 07:46
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan fel tudod tenni magadak a kérdést, hogy lehet, hogy visszataszító vagy, továbbá nehezen viseled a negatív kritikát, akkor gond van az önértékeléseddel. Az ilyen férfiak viszont a nőknek soha nem vonzóak. Egy nő számára elsőrendű követelmény, hogy a férfi legyen magabiztos, határozott (de nem öntelt). Talán ha járnál pszichológushoz, az ebben segíthetne.


Egyébként megnéztem az eredetileg kiírt kérdésedet, és sajnos azt kell mondjam, hogy - ettől az önértékelési gondtól függetlenül - azzal, hogy kikötöd, hogy nem akarsz gyereket (sem sajátot, sem másét), a nők 95%-ánál eleve nem jöhetsz szóba. A nők között nagyon kevés az olyan, aki már fiatalon úgy dönt, hogy semmiképp nem tervez családot magának. Olyanok vannak néhányan, akik nem biztosak ebben; de olyan férfival összejönni, aki ezt kizárja, ők sem akarnak. A lehetőséget fenn akarják tartani. Nagyon jóképűnek kell lenned ahhoz, hogy ilyen előfeltétellel reális esélyeid legyenek. Ha ez nincs meg, én a helyedben nem túlzottan reménykednék. Ez esetben reálisan inkább majd 50 fölött találhatsz olyan elvált nőket, akiknek már felnőttek a gyerekeik.

2022. máj. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen ,ezt valahogy én is sejtem ,de nem tudok mit tenni, ha nem szeretnék,azért nem csinálok senkinek gyereket hogy ne legyek egyedül ,mert az nem lenne tisztességes dolog se magammal, se a párommal szemben .
2022. máj. 18. 08:22
 7/21 anonim ***** válasza:
53%
nem inkabb azert mert csak azok a nokhoz tudsz kozel kerulni akiknek fizetsz? :)
2022. máj. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Figyelj,nem nézek ki rosszul ,lehetne sok párom,akár szexre is,de nem tudok szeretkezni senkivel érzelmek nélkül,és mivel nem találtam meg a párom még eddig ,így nem megyek bele ilyen kapcsolatokba .
2022. máj. 18. 08:37
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is lehetne egy milliard dollarom, de nem akarom, mert nekem fontos hogy ne gazdagodjak meg tul gyorsan, nem akarom elsietni.


:)) nyugtasd ezzel magad incelkem... :)))

2022. máj. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hàt ez nem nyugtatás,ez egy tény,de gondold ahogy szeretnéd :)
2022. máj. 18. 08:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!