Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerűbb melósként összelehe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűbb melósként összelehetne gereblyézni valamiféle párkapcsolatot eme pénztárca pusztító gazdasági világválság közepette?

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

"Összegereblyézni valamiféle párkapcsolatot"...


Nem. Neked, így, sehogyan. Neked még a zsírkréta való.

2022. máj. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem esélytelen.


Úgyis az az első kérdés, mivel foglalkozol, mit dolgozol.

Ez alapjàn azonnal be van lőve, hogy mennyit keresel és már mehetsz is.



Nekem ezt egy 30-as nő világosan elmagyarázta: ha jó munkàd van, jól keresel, jól nézel ki ez a 3 dolog a rajtengedély.

Ekkor elindulhatsz, de még ezek után se reménykedj semmiben.

2022. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Neked nincs esélyed párkapcsolatra.
2022. máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Legyél bonyolult melós és meglesz a csaj.
2022. máj. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Szokásos napu egyszerű melós kérdés.
2022. máj. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Azért ti férfiak sem vagytok egyszerű esetek 😀


Ha egy nőnek fontosak az anyagiak, akkor egy számító dög, de ha összejön egy nála jóval szerényebb keresetű férfival, akkor egy szerencsétlen...


Én személy szerint még mindig nem tudom felfogni, hogy valaki aszerint keres magának társat, hogy az mennyit keres. Lehet, velem van a baj, de mindig az érzelmek vezéreltek, meg is égettem magam párszor. Volt, hogy én tartottam el a férfit (tudom, hülye voltam) de nem érdekelt, mert szerettem.


Bár nem tartom szép dolognak, ha valaki csak a pénzre megy, azért hozzátenném, hogy míg a jelenlegi páromat megismertem, fogalmam sem volt, hogy mennyit számít, ha a másik nem élősködik, hanem igenis tesz azért, hogy fejlődjön. Azelőtt elképzelhetetlen volt, hogy félretegyek a saját fizetésemből, mert két embert tartottam el belőle. Most, hogy olyan emberrel élek együtt, aki jól keres és nem kell egyedül fizetnem mindent, hanem osztozunk a kiadásokon, pár év alatt milliókat tudtam félretenni. (Megismerkedésünkkor fogalmam sem volt, hogy mennyit keres, mert nem beszéltünk ilyesmiről) Jóleső érzés, hogy akit szeretek, őszintén viszontszeret és nem kihasznál, ezért én azt egy plusz örömnek tartom, hogy anyagilag is tudunk egymás mellett fejlődni, nem csak érzelmileg.

Számomra mindig is az érzelmek domináltak, az már csak egy plusz öröm számomra, hogy akit nagyon szeretek, azzal

2022. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
6-os vagyok, lemaradt a vége, tehát akit nagyon szeretek, azzal anyagilag is haladunk a célunk felé.
2022. máj. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Engem sose érdekelt az adott férfi aki tetszik az hogy keres.


A jelenlegi milliós fizetéssel bír , de akkor is vele lennék ha minimálbéres lenne 300 ezerrel.

2022. máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%

"Nekem ezt egy 30-as nő világosan elmagyarázta: ha jó munkàd van, jól keresel, jól nézel ki ez a 3 dolog a rajtengedély"



A noknek meg az a rajtengedely, hogy ne legyenek 30-asok :)



37F incel

2022. máj. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Inceleknél nincs MILF kategória, vagy mi a baj a 30+ nőkkel?
2022. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!