Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen állami támogatás részleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen állami támogatás részlegesen orvosolná az incel problémát?

Figyelt kérdés

Abban egyetérthetünk, hogy nincs és nem is lesz olyan egyetemes megoldás, amivel lehetne orvosolni a problémájukat anélkül hogy bárki jogát és személyi szabadságát csökkentenék/megsértenénk.


Ezért kitaláltam, hogy lehetne egy ilyen inceljegy, ami havonta kerülne kiosztásra azoknak, akik bizonyítottan beletartoznak ebbe a kategóriába..nyilván erősen lenne szűrve, hogy ki incel és ki nem (a visszaélések miatt).

Az inceljegy lényege, hogy be lehetne váltani prostiknál, rosszlányokon vagy akárhol (igaz, havi 1x) és amit majd a szolgáltatást végző lányok beválthatnának cash-re valahol, mondjuk banknál.


Ötlet? Mit gondoltok?



2022. máj. 25. 19:00
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
69%

Pár éve volt usa-ból indult kezdeményezés a NEMZETI KASZTARÁCIÓS NAP bevezetésére.

Megvolt adva milyen feltételekkel lehet herélni a nőknek.

társadalmi összproblémák oldódtak volna meg pár pillanat alatt,ahogy eltűnik a férfiagresszió.

Ezt kéne újraéleszteni.

2022. máj. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%

Nem elég, hogy fizessem még a korrupt fidesz réteget, még a lusta embereknek is én keressem meg a pénzt?

Ember, ha prostizni akarsz, akkor emeld fel a segged és menj el dolgozni. Te adsz nekem 300.000-et, hogy fizessem a tandíjam?

2022. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne ezt támogatnia az államnak? Miért nem megy el saját pénzén?
2022. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%
30 év feletti, szüleivel élőknek lakás támogatás, mert az ilyeneket úgy kerülik a nők, mint a leprásokat.
2022. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Egy-két nyomorult, frusztrált lúzer magánügye nem állami probléma.
2022. máj. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Oké, de csak az állam által kiválasztott, és/vagy önkéntes, tehát ingyenes prostiknál lenne lehetőség beváltani. Ok?

Ti kattogtok azon, hogy rengetegen vagytok. Legyen mondjuk 5000 incel. Szerinted hány nő kell, hogy havi 1x ingyenszex jusson?

2022. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%

És az incel miért nem takarodik el dolgozni, hogy legyen pénze puncira?

Még ahhoz is idióta?

2022. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

1


Ja, olvastam róla. Szerencsére a nők nagy része azért épeszű, és helyén kezeli azokat a nőket akik ilyeneket találnak ki.

2022. máj. 25. 19:50
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én benne vagyok, de én meg Harley-hoz nem jutok, és ezt bizonyítani is tudom.

Tehát én egy Harley jegyet igényelnék, és elég lenne egy, nem kéne minden hónapban. Esetleg még évi 2 szervízjegy, és 6 hónapig benzinjegy. 😎

2022. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%

4

Keress jobban fizető munkát!!!!

30 évesen, ha nincs annyi pénzed, hogy albérletbe költözz, munkát keress, ne nőt!

2022. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!