Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincsen olyan szexistennő jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsen olyan szexistennő jó külsőm, amit magyar férfiak alap elvárása a magyar nőknél, akkor semmilyen magyar férfinak nem fogok kelleni?

Figyelt kérdés
Inkább próbálkozzak külföldi férfiaknál?

2022. máj. 28. 17:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%
Van esélyed ha tudsz kompenzálni valamivel.Na mivel lehet megfogni a férfit?Szopj úgy mint a gép,engedd meg seggbe is,sőt,te követeld ki hogy tegye be oda,random verd ki neki napközben,a lényeg hogy a pasid állandóan ki legyen facsarva.Ezen felül tudj jól főzni,a pasikat jól kell tartani és akkor ragaszkodnak majd hozzád mint kutya a gazdájához akkor is ha nem vagy egy topmodell.
2022. máj. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
40%

#11


Meg engedje seggből szájba is. Azt véletlen kifelejtetted.

2022. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%
Ez kamukérdés?
2022. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%

#13

Persze, hogy az.

2022. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
57%

13: Igen, az.

De ha már kérdés, válaszolok rá: 1000 magyar nő közül kb. 1-nek, esetleg 2-nek van szexistennő külseje, viszont ennél jóval többen vannak kapcsolatban és rendszerint magyar férfiakkal.

2022. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Jaj hagyjuk már az egész országban nincs 1 ember akinek pont Te lennél a minden e! De biztos hogy kamu..
2022. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek a külső a legfontosabb...
2022. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Kamukérdés de szerintem a magyar pasik jó része átlagos, nem kiemelkedően jó pasi. Több a szép nő. Am nő vagyok es inkább az igénytelenség a baj, én mindegy hány kilo vagyok éppen (most lefogytam) de fel tudok elegánsan öltözni es nem fizetek érte horribilis pénzeket! Ehhez képest volt egy randim, ahol a fiatalember ezt gondnak tartotta, meg hogy apuci mennyit fizethetett ezekért a cuccokert (márkás turkálósok diákmelóból vettem). Szóval inkább a hozzáállás, a személyiség a gond, nem a kinézet és ez mindkét nemre igaz.
2022. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!