Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külső befolyásolja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külső befolyásolja az ízlést vagy miért van az hogy ronda embernek általában ronda párja van, szép ember általában szép emberrel van vagy a ronda párok nem is vonzódnak egymáshoz, akkor miért vannak egymás mellett?

Figyelt kérdés
2022. jún. 4. 15:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%

Ha nagyon felszínes vagy, akkor átlag embereket is rondának látsz!

Egyébként magány is van a világon!

2022. jún. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
24%

A ronda embernek sok esetben semmilyen párja nincs, mert a rondákhoz a másik ronda sem vonzódik


A szép emberek gyakran megtalálják egymást, de gyakoribb az átlagos-szép felállás, ahol az egyik fél szebb, mint a másik.

2022. jún. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
28%

Azok a rondák, akiket én ismertem (régi internetes "ismeretség"), azoknak előbb-utóbb lett nője, mindnek a saját szintjén és nekem úgy tűnt tényleg tetszett nekik a másik. Ez számomra is rejtély hogyan, mert ronda embereknek is van szeme és látják, hogy vannak szép emberek is. Aki meg a kötelező fаszságokkal jön, mint belső tulajdonságok... az az igazán felszínes csak, mert azt sugallja szép emberek csak hülyék/... lehetnek. Közben meg nagyon nem.

Hátha lesz itt egy ronda, akinek ronda nője/fаszija van és majd elmondja hogy ideologizálja meg miért tetszik neki egy ronda, ha egyszer van ugyanolyan szép kivitelben is...

2022. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
35%

A sikertelen emberek lejjebb adják az igényeiket!

Nem is értem miért nem világos!?

2022. jún. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

Jaj ezen én is gondolkodtam már. Viszont pont egy ilyen "kevésbé attraktív" pár nőtagja nagyon féltékeny volt mindenkire, akivel a barátja szóba állt. Így gyanítom tényleg olyan jó pasinak tartja, akire hajtanak a nők.

Átlagos pároknál is tapasztaltam már, hogy úgy adták elő, mintha a pasi a legkapósabb férfi lenne a világon, aztán csak pislogtam, hogy tényleg ettől tart?

A saját szemszögemből meg ha egymás mellé rakom a férjem meg Ryan Goslingot, látom hogy máshogy néznek ki, de ugyanolyan jó pasinak tartom a férjem is. Csak máshogy néz ki jól. Szerintem a szerelem megszépíti a partnert.

2022. jún. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

#4


Az mindenkinek világos. A kérdés hogy mivel győzik meg magukat, hogy szépnek lássanak valakit, aki nem az tudván, hogy ténylegesen sok szép ember van odakinn...

2022. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

5.

Akkor lehet te is csak szebbnek látod a ronda partnered?

2022. jún. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

#5

"szerelem megszépíti a partnert"


Igen, csak valahogy odáig el kell jutni és objektíven te is látod, hogy az általad megjelölt úriember és a te férjed nem egy szinten van. Mégis... Kérdés hogy győzted meg magad arról, hogy ez neked elégséges tudván, hogy vannak sokkal jobbak is.

2022. jún. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
😂🤣🤣🤣
2022. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

A rondák nem is látnak különbségeket. Igy esnek meg olyanok is amikor egy fogatlan tata udvarolna a 20 éves csinos értelmiséginek

Egyszeruen nem látják azt hogy szakadéknyi a különbség köztük

Aztán felszedi a fogatlan marikanénit

2022. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!