Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyre jobban megvisel hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban megvisel hogy nem kellek a nőknek! Miért van ez? Nem érzem magam férfinek hogy nem kellek senkinek.

Figyelt kérdés
2022. jún. 8. 18:02
1 2
 11/11 Donkey64 válasza:

Szia, hasonló helyzetben voltam sok-sok évig, és a papám is, tehát nagyon is megértem...A következőket javaslom neked:

1. A külsődön (nem tudom, milyen) próbálj javítani! (jó ruha, külső ápoltság, testi higiénia).

2. Keress olyan lányt, lányokat, aki hozzád hasonlóan szerencsétlen, nincs (nem nagyon van) pasija. Mert ez is egy kis siker, és csökkentheti a félelmedet, a rossz, érzésedet a másik nemmel kapcsolatban.

3. Járjál amellett prostikhoz (mert az is csökkenti a félelmedet a nőktől)

4- Próbálj meg az élet valamilyen MÁS területén (pl. a munkádban, a sportban) valamilyen sikert elérni - mert az növeli az önbizalmadat, és visszahat a szexuális életedre is.

5. MENJÉL EL PSZICHOLÓGUSHOZ, és beszéljétek meg/tárjátok fel milyen érzéseid, komplexusaid vannak a szexel, szexualitással, a nőkkel kapcsolatban, mert a szexualitás olyan "mélyebb" érzésekkel kapcsolatos, amelyeknek a megértése, a feldolgozása nélkül nem lehet változtatni az embernek a szexuális életén, viselkedésén (míg viszont a külső viselkedés vagy a munka módosítható sok tekintetben akkor is, ha az ember érzései ugyanolyanok maradnak...).

2023. márc. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!