Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelmozgalom elterjedéséhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelmozgalom elterjedéséhez lehet köze annak, hogy 2000 és 2010 között minden játékban Chad volt a főszereplő?

Figyelt kérdés
És ugye az incelek ezt az időszakot játékkal töltötték. Talán a half life sorozat az egyedüli kivétel, a többi népszerű lövöldözős játékban a főszereplő kinézetben tökéletesen egyezik az incelek Chad elképzelésével.

#incel #femboypill
2022. jún. 10. 12:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
Lehet benne valami, mert mióta megy a Mortal Kombat sorozat, azóta több a nindzsa is.
2022. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez pont nem, mert mégiscsak olyan játékokról van szó, amikkel szerettek játszani. Inkább az nyomott ebben latban, hogy addig nem nagyon tudott összeverődni nagyon csoportban ennyi sikertelen ember és egymást hergelni, mert kevesebb ilyen fórum volt, a közvetlen környezetük meg éreztete velük, hogy ők a kivétel, ők azok, akik nem normálisak, nem volt baráti körük. Most meg könnyen érezhetik azt, hogy igazuk van mindenben, mert tematikus fórumokon, pl. redditen könnyen elhiszik azt, hogy milyen sok sorstársuk van és milyen sokan tolják azokat a nézeteket, hogy ők tökéletesek és hibátlanok, csak az a fránya pénz és külső...
2022. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem az lehet a baj, hogy az incelek elfejetették a HESOYAM és BEKKNQV kódokat.


29/YECGAA

2022. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
80%

Nincs köze ilyenhez!


Annál inkább ahhoz hogy fejlődik az ember. A mai fiatal fiúk magasabbak és vékonyabbak mint a 80-90 évekbeliek! És a világ kegyetlen! Vagyis hiába a mai sracok adottsága, a 30 as könnyen hízó és átlagban 175 magas férfiaknak is alkamzakodni kell! Vagy incelek lesznek.

2022. jún. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
96%
Persze, és mikor a Super Mario volt népszerű, minden csaj a bajszos olasz vízvezetékszerelőkre bukott, ugye? Amikor meg kijött az új Sonic, a csajok csak kék sündisznókkal randiztak.
2022. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan. A 2000-es évek videójátékai előtt az embereknek nem volt esztétikai érzéke.
2022. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
80%

Én én teóriám szerint az első modern incelek azokból az AFC-kből lettek, akik a 2000-es évek PUA mozgalmaiban nem tudtak fejlődni. Az AFC kifejezés az "átlagos frusztrált csávót" jelenti. A magyar fordítás jó, mert az angol eredeti is az AFC mozaikszóval van rövidítve.


Szóval ezeknek az AFC-nek a PUA nem jött össze, és a csalódástól még mélyebbre kerületek - így jelentek meg az első incelek, akik a sikertelenségüket ideológiaként élik meg.

2022. jún. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

nagyon kevés játékkal játszhatsz, ha szerinted mindnek chad a főszereplője


ezek után csodálom, hogy a half-life-ról egyáltalán hallottál

2022. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Én már megijedtem, hogy az Anti Fitness Club-os srácok lettek az első incelek...

Szerintem simán az internet miatt "terjedt el" ez is (bár itthon a gyakorisokon kívül a kutya nem tudja kik ezek). Régebben is voltak megrögzött agglegények, vagy szlengesen lúzerek. Csak a net előtt nem találtak egymásra. Manapság ha egynél több embert érint egy probléma, akkor simán alapít valami online csoportot. Régebben erre nem volt lehetőség.

2022. jún. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Még valami. Már írtam róla, de a 2009-es Resident Evil 5-ben is egy Chad a főszereplő, mert pont úgy néz ki, mint azok a pasik, akiket az incelek Chad-nek hívnak:


[link]


Chris karaktere azonban nem lehetett táptalaja az incel mozgalomnak, hiszen ő a játékban a kitartást, a bátorságot képviseli, meg azt, hogy az ember ne adja fel.


Valószínűbb a PUA teória, amiről a #7-es kommentben írtam.

2022. jún. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!