Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Próbálkozzak az érettebb nőknél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak az érettebb nőknél?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy korosztályom sokszor álomvilágban él és a tökéletest keresi. Ezt leszámítva sokan komolytalanok és nehéz így tartós komoly kapcsolatban lenni. Férfitársaim vagytok akik hasonló helyzetben vagytok? Tőletek idősebb nők már nem ilyenek ugye? 31F

2022. jún. 12. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Igen, de nagy szerencse kell, ugyanis a legtöbb nő idősebb férfit akar vagy vele egykorút. És igen, a 30 körüli és alatti lányok általában elég komolytalanok.
2022. jún. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Idősebb nők is kinézetre mennek. Csak azért, mert fiatalabb vagy, még nem jelenti, hogy le fogják dobni az ékszíjat és rádugranak ott helyben. Ugyanúgy tetszened kell nekik.
2022. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Viszont az idősebb nőknél nagy valószínűséggel más férfiak csemetéit kell majd pátyolgasd
2022. jún. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
34 évesként azt mondhatom, hogy nemcsak a vonzó külső, hanem szilárd egzisztencia is alap elvárás.
2022. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó. Én ismerek diplomás nőket akiknek a párja nem diplomás.
2022. jún. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

És?

Nem-diplomás is kereshet jól.

2022. jún. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

"korosztályom sokszor álomvilágban él és a tökéletest keresi"

Tehát te is látod, hogy nem mindenki ilyen. Miért nem kezdeményezel a kivételeknél, mi okoz nehézséget?

2022. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

#7


Mert ezek a kivételek általában évek óta mind foglaltak és stabil párkapcsolatban élnek (pont ezért kivételek).


A kérdezőhöz hasonló vagyok én is. Csak annyi különbséggel, hogy én nem akarom más férfiak gyerekeit pátyolgatni, tehát nálam az idősebb nő nagy része is kihúzva.

2022. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Átlagos 40-es nő vagyok.


A korod önmagában itt (is) kevés.

2022. júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

Én nem ajánlom. Bár ma egy 40 körüli nő (aki kb. 10 évvel idősebb nálad) a különböző szépségápolási cuccoknak, jó géneknek, egészséges életmódnak köszönhetően tagadhat le jópár évet a korából, de idővel ez változni fog. Ma még akár nézhettek is ki kb. egykorúnak, de 10 év múlva? És nagyrészt itt szoktak ezek a kapcsolatok elvérezni. 40-es férfiként te még bőven képben vagy a 35 éves nők között is, akik kb 15 évvel fiatalabbak, az akkor már 50-es párodnál. Ezzel ő nem nagyon fog tudni versenyezni.

A másik része, hogy talán ma vagy jövőre nem szeretnél gyereket, de azt te sem tudhatod, hogy pl. 35 évesen nem jön meg a kedved a családalapításhoz. Addigra a párod a 40-es évei közepén jár, amikor a gyerekvállalás már minimum necces.

Szóval komoly kapcsolatra nagyon meg kell gondolni. Lazára persze jó lehet, mert te kapsz egy (ma még) fiatalos nőt, aki már komolyabb mint a generációd, neki pedig lesz egy fiatalabb pasija.

2022. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!