Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy ilyen férfival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=RO8422epT6g&t=227s


Tegyük fel, hogy a férfi nem ismert színész, hanem egy átlagos férfi a Cutler Gymből annak megfelelő élettel, viszont így néz ki.



2022. jún. 13. 21:33
A kérdező szavazást indított:
Igen, de csak egy éjszakára, amikor olyan kedvem van.
Igen, egyéjszakásra és hosszú távra is jó lenne egy ilyen pasi.
Más tényezőktől függ, mint a személyisége, vagy a pénzügyi helyzete.
Nem az esetem.
29 szavazat
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
*Scitec gold fitness club, Cutler már nincs.
2022. jún. 13. 21:34
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne, már megint támadnak a gigachadezős emberkék!
2022. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%

Tipikus esete annak ,hogy a férfi fantázia szerint ki számít extrém jó pasinak. Az ilyen külső tipikusan annak az esete, amikor valaki a saját/ környezete FÉRFIak elképzelései szerint akar jó pasi lenni.

Valójába na nők 99,99%-nak nem ez a "gigachad"...

Hanem sokkal inkább ilyesmi kinézetű férfi/fiú (fiatalabb lányok körében):

[link]

[link]


"Idősebb" nőknél (25+) meg inkább ez:

[link]


Mindegyik csak példa. A lényeg, hogy az extrém szinten kigyúrt, hatalmas hulk szerű férfi nem igazán jön be a nők többségének.

2022. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Beszarok, az a csatorna neve, hogy Incel TV. 🤣🤣🤣
2022. jún. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Na ne hazudjatok már. Azért egy éjszakára jó lenne szerintem minden nőnek itt, csak tudják, hogy nem kaphatják meg úgyse ezt a férfit -> úgy tesznek, mintha nem is akarnák.
2022. jún. 13. 22:35
 6/28 A kérdező kommentje:
A 3 -as válasz viszont jogos valamennyire.
2022. jún. 13. 22:36
 7/28 anonim ***** válasza:
96%
Ezek a betegre gyúrt szteroid kolosszusok olyanok, mint a 3000 köbcenti szilikont mellükbe pumpáló nők. Azt hiszik, ettől lesznek szexik, miközben az ellenkező nem tagjainak többségét taszítják - nem kicsit.
2022. jún. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%

5

Jesszus, engem kifejezetten taszítanak ezek az aránytalan testű, önimádó, szoláriumb*zi testépítők. És nem, nem hazudok. Készséggel elismerem, hogy korunk "szépfiúi" közül nekem is sokan tetszenek, de hogy ezek a gorillák nem, az k-rvaélet. :DDD

2022. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

irritál a pasi

és minden hasonló izomagy

nem hogy az ágyamba de az életterembe sem akarom látni

2022. jún. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Sose tartottam vonzónak az ennyire kigyúrt és ennyire "nagy" férfiakat. Számomra egyszerűen vizuálisan nem jönnek be. Kérdező, ha szerinted vonzó, rendben van, de legyél felnőtt és fogadd el, hogy más embereknek más típusok jönnek be. Hozzáteszem, aki ennyire a hasizma és a bicepsze megszállottja, így szinte esélytelen, hogy azonos érdeklődéseink és gondolkodásunk legyen.


A barátomnak (27 éves) ilyesmi alakja (és egyébként haja) van:

[link]

Számomra ilyen az ideális férfi test. Sportos, van izma, de nem kelti egy 1980-as évekbeli akciófigura hatását és egyértelműen nem egy konditeremben él.


Ha fel kéne mutatnám pár férfit (válogassunk csak színészekből), akiket kifejezetten vonzónak találok, akik nálam a 10/10-es kategória, akkor az alábbiakat hoznám fel:

– Timothée Chalamet

[link]

– Evan Peters

[link]

– Tom Hiddleston

[link]

– Joe Keery

[link]

Valamint nekem sok "régebbi" sármőr is az esetem, mint milyen a fiatal Johnny Depp és DiCaprio is voltak.

24/N

2022. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!