Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esély van genderfluid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van genderfluid lánnyal ismerkedni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 13. 23:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
24%
Szerencsére az ilyen eszementség ide még nem jutott el annyira, de szerintem belpesti bölcsészkarokon van erre a legnagyobb esélyed, vagy a racsnifeszten.
2022. jún. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Vagyok. Jó lenne tudni korosztályt, megyét illetve, hogy laza vagy komoly kapcsolat érdekel. Engem csak az utóbbi.
2022. jún. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha esetleg lenne kedve barátkozni egy ilyen hölgynek akkor kérem írjon :)
2022. jún. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Nulla, mert ilyen nem létezik.
2022. jún. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Kedves utolsó akkor nem igazán vagy jártas ebbe a témába látom

De igen léteznek :)

Attól hogy te szemelemzős vagy még léteznek.

2022. jún. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Páromról utólag tudtam meg (nem titkolni akarta, egyszerűen azt hitte hogy valami baj van vele, és próbálta elnyomni), így teljesen random futottam össze eggyel :D


LGBT közösségek (pl. Háttér társaság) szokott tartani tök jó programokat, ott nagyobb esélyed van találkozni eggyel, mint csak úgy a mindennapokban.

2022. jún. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

- Genderfluid?

- Yes, there will be a lot of that.


(Peter Griffin)

2022. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mintha érintett lennék, de szerintem aki genderfluid, az nem veszi jó néven, ha (csak) a lányt keresed és látod benne.
2022. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább sajnálom őket, még ha oly divatos is lett védeni, sőt magasztalni őket. Arról meg már nem is beszélek, hogy mint ember sokkal többre tartják őket mint egy hetero embert. Már azon gondolkozom, hogy kiadom magam én is mindennek, mert azt látom hogy ezek a dolgok csak előnyökkel járnak.
2022. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
Most akkor genderfluid vagy lány?
2022. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!