Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek vannak még monogám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vannak még monogám típusú középkorú férfiak?

Figyelt kérdés

Ötvenes nő vagyok. Időnként, egyre ritkábban ismerkedek, de most már elment a kedvem a társkereséstől. Ennek az az oka, hogy a férfiak rendszerint több lappal játszanak, ha az egyik nővel randiznak, ezzel egyidejűleg a társkeresőkön több nőnek is udvarolnak, össze-vissza hazudnak mindegyiknek.


Nem értem, mire jó ez? Senki sem vágyik egy normális kapcsolatra? Bizalomra, meghittségre, szeretetre, őszinte szerelemre?


Hitegetni, hazudni és átverni valakit olyan egyszerű (megtehetném én is), ezért nem értem, miért van valakinek ebből sikerélménye, miért érzi magát ettől "többnek"?



2022. jún. 17. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Vannak.

Bnom anyja szokott tarskeresozni alál magához valokat.

Egyikkel házasság majd válás is volt.masikkal kb 5 éve egyutt élnek. Mindketto monogám es netrol van. De az anya tobb reggel volt fent igy lecsekkolta a pasikat masik regről is mintha másik nő lenne. Stb. Keményen szűrt.


Es ő csodálkozik hogy nekunk miert nincs pasink mikor neki majd'50 esen meg siman van🤣

2022. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha tippelnem kéne, akkor a rondák 90-95% biztos az. Csak az nem kell a nőknek :D. Amúgy nők is több faszt tartanak a "tűzben". Ez a normál ügymenet.
2022. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
Vèn bolondok, mindenki csak röhög rajtuk kb.
2022. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
*talál
2022. jún. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én is lecsekkoltam a pasikat, több regisztrációm van több helyen és mindegyik pasiról kiderült, hogy párhuzamosan csajozik/próbálkozik több nővel.

Ezen kívül: valamennyien hazudtak a munkahelyükről, iskolai végzettségükről, anyagi helyzetükről (élősködni is akartak rajtam, bár nem vagyok én sem gazdag).

Olyan is volt, akiről kiderült, hogy nős, pedig függetlenként hirdette magát.

2022. jún. 17. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Jelen. F40
2022. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!