Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy szemétség lenne megemlíte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szemétség lenne megemlíteni neki, hogy a húgának bemutathatna engem?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal elkezdtem barátkozni, egyelőre csak baráti jellegű, elvileg semmi akadálya nincs, hogy több is lehetne mert mindketten egyedülállók vagyunk, és azt sem tartom kizártnak, hogy azért hajlandó velem találkozgatni mert esetleg többet is szeretne, bár soha nem adtam erre utaló jelet, sőt, már azzal kezdtem, hogy új vagyok a környéken és szeretnék barátokat szerezni.


Azonban egyik találkozásunk alkalmával messziről láttam a húgát (ő nem látott engem) ahogy elbúcsúztak egymástól, majd közösségi médián is megtaláltam, és hát ő eléggé tetszik, de nem vele találkozom, hanem a nővérével.


Szeretném felvetni ezt a témát a nővérének, de tartok attól, hogy esetleg megsértem ezzel, hogy miért nem őtőle akarok többet... nagyon rendes lány és tényleg nem akarom megbántani, már idáig is sokat segített abban, hogy otthonosan érezzem magam ezen az új környéken. De mint potenciális barátnő, nem fogott meg egyelőre, a húga viszont már első ránézésre igen.

Még akkor is, ha ő sem akarna többet tőlem barátságnál, szerintem rosszul esne neki, hogy miért preferálom a húgát.


Ti mit tennétek a helyemben?



2022. jún. 18. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Jelold be a hugát olyan alapn h ismered a boveret aztan csetelj vele.

Minek bonyolitod tul?

2022. jún. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
*nővérét
2022. jún. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már miért jelölném be, ha még egyszer sem köszöntünk egymásnak de ő még nem is látott engem élőben?


Az lehet, hogy a nővére mesélt neki rólam, mivel róla mesélt nekem.

2022. jún. 18. 23:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elsősorban a nővérrel tisztázd, hogy ez részedről csak barátság, és nem is lesz több. Persze ne ennyire direktbe, finoman.

Aztán intézd úgy, hogy találkozhass a húgával.

2022. jún. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!