Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Nyugatra kivándorolt magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Nyugatra kivándorolt magyar pasik tényleg 95%-ban egyedül vannak kapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés

Főleg aktuális ez a kérdés most, hogy mindenki menekül innen nyugatra, én is ezt tervezem. Bár nyilván nincs kolbászból sehol a kerítés és dolgozni mindenhol kell, de a hazai állapotoknál fényévekkel jobb bármelyik nyugati országban minden téren, KIVÉVE EGYET: magyar pasiként nagyon valőszínű, hogy egyedül maradsz magányban, mivel az ottani magyar nők a helyieket keresik leginkább, külföldi nő meg végképp szóba sem áll magyarral. Ha együtt megy ki a párjával a férfi, akkor nagy eséllyel a nő elhagyja és összejön egy nyagatival.


Én legalábbis ezeket hallottam. Meg tudtok erősíteni vagy cáfolni?


Rólam annyit hogy itthon azért mindig tudtam ismerkedni. Jelenleg nincs barátnőm, nemrég ért véget a kapcsolat.


25/F



2022. jún. 19. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Nagyon sokan laknak munkásszállón, minálbérből, nulla nyelvtudással. Ők tipikusan azok, akik nem fognak tudni ismerkedni. Főleg úgy, hogy azért többség külsőre se nagy eresztés, a három fogával, meg az ízléstelen ruháival.

Aki normálisan be tud illeszkedni, tud németül, az ugyanúgy tud ismerkedni, akár a munkahelyén is. Ugyanúgy, vagyis akinek Magyarországon nem ment, annak ott se fog.

Magyar(ul beszélő) nőkkel is lehet ismerkedni.

2022. jún. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem hogy erről bárki vezetne statisztikát.
2022. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha igényes vagy, be tudsz illeszkedni és legalább 1 közös nyelvet beszélsz az ottaniakkal akkor elhiheted, hogy senkit sem fog érdekelni, hogy magyar vagy.
2022. jún. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Angliában élnek kint most is ismerőseim, én is dolgoztam ott korábban pár évet. Egy 38 éves magyar srácnak 30 éves magyar barátnője van. Egy 35 éves magyar srácnak 30 körüli néger, afrikai születésű (zambiai) felesége van. Egy 55 körüli magyar férfinak nincs senkije. Egy 25 körüli magyar srácnak nincs senkije. 4-ből 3-an nem diplomások.


Igen a helyi nők nem nagyon állnak szóba "csóró kelet-európai" férfiakkal, ugyanígy ha csak magyar nőt keresel ott is nehéz találni. Próbálkozz más bevándorlóknál, akik se nem helyi születésűek, se nem magyarok.

2022. jún. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Én spec egyedül vagyok. Volt itt már német és magyar barátnőm is Én buctam ki őket. A "fényévekkel jobb"-ról meg annyit hogy mostaban újíttattam volna fel ezt azt a magyarországi házamon. Magyar csapnivaló szakikat kibaxtam. Majd megcsiálom ha végleg hazamegyek. Abszolólt nullák. Több pénzt kérnek mint amit Németországban programozóként keresek. Ami nem probléma. A gond az mint a magyar fogorvosokkal. Nem tudják megcsiálni. 3x annyiba kerül de Németotszágban csináltatom a fogaimat. A szakmunka itt is q..va drága, de legalább meg tudják csinálni. Magyarországon nincs ember ki le tud burkolni valamit közeps minőségben. Kontátként szebben megcsinálom.
2022. jún. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

5 folyt

a XarOrálban a körúton csináltak 10.000 euróért implantos alsó felső fogsort. 3 hónap után eltört a felső. Némed doki köpködött hogy más xara után dolgozhat 15.000 euróért. Azt mondta ilyeóen kontár munkát még nem látott. Implantok összebarkácsolva saját fogakkal. A harapásban alsó felső több miliméter eltérés. Ez, kb. Magyrország Mennyország. Ezzel a felsővel évek óta elvagyok, de érem hogy az alsó fogsor is q..va xar. Minden kaja megragad alatta nem passzol az ínyhez.

2022. jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem magyar nőkkel sosem sikerült. Eddig az összes nő akivel volt bárminemű intimebb kapcsolatom nem-magyar volt. A legtovább egy német nővel volt párkapcsolatom. Nekem valahogy Magyarországon sosem ment az ismerkedés. Talán az eltérő mentalitás miatt, vagy nem tudom...
2022. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A 95% túlzás, de az igaz, hogy kint soknak nehezebb az ismerkedés. Mondjuk ha az illető jól tudja a nyelvet és megvannak a szociális képességei, akkor nem látom miért ne találhatna párt magának, talán hosszútávon több kihívás lesz, mint egy magyarral, de az európaiak közt nincsenek akkora áthidalhatatlan kulturális különbségek.
2022. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8


Szerintem kevesebb. Mert nyugat-európában teljesen normális, hogy a nő is dolgozik. Ott nem kell eltartatni senkit sem. Ezért ha megtanulják a nyelvet, akkor szerintem sokkal kevesebb nehézségek vannak mint egy magyarral.

2022. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én éltem Belgiumban. Könnyű ismerkedni, de párkapcsolatot kialakítani 100x nehezebb, mint itthon. Az egyéjszakás helyett ott sokkal jobban igényeltem volna a támogató párt.

Rengeteg idő elmegy a helyismeret hiánya miatt pl ügyintézésre, de még bevásárlásra is. Ráadásul a kelet-európaiakat eléggé lenézik. A magyarok 95%-ban egyedül vannak.

2022. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!