Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják azt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a férfiak hogy az átlagos nőknek elszàlltak az igényeik, miért mik a nők igényei manapság és régen nem volt ekkora igények?

Figyelt kérdés
2022. jún. 23. 09:28
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
98%
Mert régen nem éltek
2022. jún. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk van benne igazság de nem a pozitív értelemben. Régen szarabb voltál vénlámyként a társadalom szemében, mint egy igénytelen tróger alkoholista férjjel, aki munka után vagy megver vagy előtte még azért meg is dug


Nyilván ezeknek a fertő embereknek ez maga lenne a Kánaán

2022. jún. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
32%

Internetnek köszönhetően, a bojlertestű, maszkulin, tahó modorral megáldott disznók is azt hiszik, ők fngják a spanyolviaszt.

Regisztárlj fel férfiként, és meglátod, hihetetlen ronda, igénytelen, pusztulat "nők" vannak elszállva maguktól.

2022. jún. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
79%

"Regisztárlj fel férfiként, és meglátod, hihetetlen ronda, igénytelen, pusztulat "nők" vannak elszállva maguktól"


Pont amilyen férfiak is, csak ők nem manapság kezdték ezt.

2022. jún. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
76%
Azok gondolják csak ezt akik képtelenek beismerni, hogy velük van a probléma.
2022. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
93%

"Regisztárlj fel férfiként, és meglátod, hihetetlen ronda, igénytelen, pusztulat "nők" vannak elszállva maguktól."


És ez a férfiakra is igaz. Kövér/öreg/tanulatlan/ronda alakok rád írnak (nem társkeresőn), és vérig vannak sértődve, ha nem kellenek.

2022. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
93%
Nem gondoljak ezt a ferfiak, Balazska gondolja ezt furfagonsan kerdezve.
2022. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
93%

Ha teljesen komolyan vesszük a kérdést akkor érdekes témakör.

Elméletileg volt valami kutatás, ami által statisztikailag látszott, hogy a nők igényei elszálltak.

Már nem tudom hogy kik végezték a kutatást, és hogy valid-e, de érdekes lehet eljátszadozni a gondolattal.

Amennyiben ez igaz, akkor két dolognak köszönhetjük ezt:

Az egyik nyilván a társkeresők ahol javarészt a férfiak kezdeményeznek, ezáltal egy nőnek sokan írnak egy nap és úgymond van miből válogatni. Személy szerint én utáltam társkeresőzni (nő vagyok egyébként), kicsit úgy éreztem mint hogyha egy húspiacon lennénk és én lennék az áru. Gyakorlatilag boldog-boldogtalan rám ír, még akkor is hogyha egyértelműen hangsúlyoztam a leírásban hogy kiket NEM keresek (pl. Szexkapcsolat, dohányzó embert, bizonyos kor fölöttit, stb, tehát egyértelmű és értelmes, valid szűrők).

Viszont így simán lehet egy olyan érzés nők részéről, hogy van miből válogatni akkor hát a legjobb legyen. És ez alá nem adunk. Ami evolúciónálisan teljesen logikus döntés és lépés, és álszent az a férfi aki nem így tenne fordított esetben.


Másik dolog aminek tulajdonítom ezt, hogy most már nem tabu beszélni egyes dolgokról. Ilyen például a nőket ért erőszak, menstruáció, szex, szexuális orientáció, stb. És emiatt sokkal kritikusabbak tudunk lenni a férfiakkal, mert tudjuk mi nem oké.

Anyámnak meg annak a korosztálynak nem magyarázták el hogy nem oké hogyha egy férfi megüt egy nőt családon belül. Akkor ez normális volt. Én viszont már úgy szocializálódtam hogy tudom hogy ez nem oké. Ez pedig egy nagyon nagy szűrés a párkapcsolati "piacra" nézve, mert kiesik az agresszív, erőszakos férfiak csoportja. És lehet mondani, hogy ez nem sok ember, de amúgy igen, nagyon is sok.

Ahogy a mentális egészséghez is másképp állunk hozzá. Azt nem válogathatom meg hogy a páromnak milyen gyerekkora legyen. De arról dönthetek hogy azt választom aki feldolgozta traumáit, vagy azt aki az anyját okolja mindenért.

2022. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj, de itt az oldalon le lett írva, hogy Adriana Lima átlagos nő, amilyen minden bokorban van, Jáksó László pedig átlag feletti férfi.
2022. jún. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon helyes, hogy elszálltak és nem érik be akarkivel csak hogy legyen valaki.
2022. jún. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!