Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn nem szabad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn nem szabad a szebb nőknek a külsejüket dicsérni?

Figyelt kérdés
Csak idegesíti őket?
2022. jún. 25. 07:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szabad, de minek? Ezerszer hallották már.
2022. jún. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Én nem szeretem.

Mondjuk személyes ismerkedéskor sem. Azt szeretem, ha idővel a belsőmet dicsérik.

2022. jún. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Tök mindegy, mit írsz, úgyis a külsőd alapján döntik el, hogy van-e esélyed.
2022. jún. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már milliószor kaptam olyan üzenetet idegenektől, amiben a kulsomet dicsérik, pedig átlagos vagyok. Valamilyen szinten jól esik, de ha ezzel indítasz, csak bekerulsz te is a sorba..valami plusz kell, valami ami megfog, hogy beszélgetni akarjak veled. És ha már kicsit beszélgettünk, akkor már sokkal jobban esik a bók, főleg ha a belsőmet dicsérik. Az úgyis egyértelmű, hogy a külsőm bejön, különben nem kezdtél volna velem. Szóval a külsőt ráér akkor dicsérni ha egy randira szépen kicsípem magam. Legalábbis amíg ismerkedünk. Utána jól esik mackoban is ezt hallani :D
2022. jún. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
4: Az a baj, hogy beszélgetést nagyon nehéz elindítani. Volt már, hogy direkt nem a külsejét dícsértem, hanem pl "Látom egyedileg készített a karkötőd, hobbid a készítése?" jellegű dolgokkal indítottam , 0 reakció. Semmivel nem lehet "elindulni".
2022. jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

5

Legközelebb a nő mögött ferrariról írj, hogy ilyen nekem is van, te is szereted? Kapni fogsz választ:)

Persze, utólag lehet zavarja, hogy neked csak a polcon van ferrarid:DDD

2022. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
#5 Mert külsőre nem tetszettél a csajnak. Ha tetszettél volna, egy "szia, mizu?"-val is sikered lett volna.
2022. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ha valaki ezzel kezdi, személyesen sem. Olyan mintha, csak a külsőm érdekelné, amiatt írt csak és nem mondjuk a leírásom/személyiségem a szimpatikus neki. Nem szeretem, ha valaki úgy bókol, hogy nem is ismer, mert az nem hat őszintének, hanem csak jópofizásnak
2022. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Én inkább azt mondanám, nem érdemes... vagy csakis az adatlap más részei, belső tulajdonságok dicsérete mellett. Minden pasi azt fogja nekik írni, milyen szépek, csinosak, csepp a tengerben. Arra jobban felfigyelnek, ha valaki pl. azt írja a külsőre vonatkozó bókok mellett, hogy "látom, szerets kirándulni, én is, hova szeretnél legközelebb elmenni?", "szimpatikus, gogy szeretsz olvasni, én is nagy könyvmoly vagyok".
2022. jún. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!